Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 17. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Podrobni rezultati za 3. skupino.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — poplavljanje.
Vrstni red šol.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.
Rezultati v skupnem seštevku šol bodo objavljeni, ko bo končana obravnava pritožb.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Nik Jenič4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko202018202098
1zlato2Bor Brudar3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko152017201991
2srebrno3Rok Perko2Vegova LjubljanaNataša Makarovič201810201583
2srebrno4Jure Maček2Vegova LjubljanaNataša Makarovič19201320880
3srebrno5Klemen Pregelj3ŠC Nova Gorica, Tehniška gimnazijaBarbara Pušnar151418201077
3srebrno5Filip Trplan4Gimnazija VičKlemen Bajec14201820577
srebrno7Luka Papež4Gimnazija VičKlemen Bajec8208201975
srebrno8Jaka Kovač2Vegova LjubljanaAleš Volčini1820720570
srebrno9Tristan Zore2ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko131411191269
srebrno9Miha Šparl2Gimnazija VičKlemen Bajec15204201069
srebrno11Matic Vernik3SERŠ MariborDušan Fugina8151720868
srebrno12Mark Škof5SŠTS ŠiškaTom Kamin10131620867
srebrno12Veno Jakomin4STŠ KoperSenka Felicijan1320920567
srebrno14Lan Bajželj2Vegova LjubljanaNataša Makarovič1519819566
srebrno14Gašper Nemgar2Vegova LjubljanaNataša Makarovič1517817966
srebrno14Žan Skopec5SŠTS ŠiškaTom Kamin9201720066
srebrno17Domen Sedlar3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko10171020865
srebrno18Enej Breskvar1ZRImentorji ZRI15131416563
srebrno19Domen Korenini2Gimnazija VičKlemen Bajec10201020161
srebrno19Luka Logar4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1519819061
srebrno19Maj Zabukovnik2ŠC Celje, SŠ za KERŽiga Pušelc1318720361
srebrno22Sanja Dumenčić3ŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri1581519360
srebrno23Luka Pršina3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko10137191059
srebrno24Tomaž Šimunić4SERŠ MariborSlavko Nekrep1591019558
srebrno24Domen Trontelj4I. gimnazija v CeljuSebastjan Tkavc1517917058
srebrno26Tim Nahtigal3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko10101720057
srebrno27Tevž Beškovnik4SERŠ MariborManja Sovič Potisk107920955
srebrno27Tomaž Černe4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko1514619155
srebrno29Bor Kajin3ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šolaBarbara Pušnar1321819254
srebrno29Florijan Tušak4ŠC Ptuj, ERŠMarjan Čeh1312917354
srebrno31Gregor Virant3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1016915353
srebrno32Martin Jereb4Gimnazija VičKlemen Bajec3101919152
srebrno32Erik Radovičevič3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko519820052
srebrno34Dominik Krašovec3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko1087161051
srebrno35Lucijan Škof1ZRImentorji ZRI99719549
srebrno35Žan Škorja2ŠC Celje, SŠ za KERŽiga Pušelc8133151049
srebrno35Sebastjan Vidergar4Vegova LjubljanaNataša Makarovič107920349
38Tomi Božak4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik152720448
38Anej Predovnik1ŠC Ptuj, ERŠDavid Drofenik150820548
38Žiga Terbovc4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1315181148
41Danijel Tomić3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek1313020147
41Teo Škrabič1ZRImentorji ZRI901919047
43Lan Gradišek3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1912101446
44Žan Hribar3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek178711144
44Martin Šalamon4SŠTS ŠiškaTom Kamin813419044
46Vid Ošep2Gimnazija VičKlemen Bajec150719243
47Martin Murko2ZRImentorji ZRI88718041
48Tjaš Paradiž4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik150717140
49Domen Brcar4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko82208139
50Matej Markuža3STŠ KoperSenka Felicijan200110738
51Nejc Pestotnik4SŠTS ŠiškaTom Kamin131911337
51Gregor Ahlin3STŠ KoperKatarina Novoselec502111937
53Diego Bonaca3STŠ KoperSenka Felicijan10791936
54Tomaž Gril4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko501018235
55Jan Mušič5STŠ KoperSenka Felicijan80718033
56Janez Malovrh3Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič58017030
56Jaka Smrkolj2Vegova LjubljanaNataša Makarovič82020030
56Matej Starc3ŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri100801230
59Dominik Brezovšek2ŠC Celje, SŠ za KERŽiga Pušelc107101129
59Armen Hodža3ŠC Nova Gorica, ERŠAljaž Gec13771129
59Jurij Mahne2Vegova LjubljanaNataša Makarovič15059029
62Matic Bernot4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek8575227
63Maks Jagodič4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik133100026
64Ajda Heric1II. gimnazija MariborMitja Osojnik02518025
65Ferizi Fisnik4SERŠ MariborSlavko Nekrep50113019
65Jaka Lazarevič3Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič10251119
67Anže Prevodnik5STŠ KoperSenka Felicijan8050518
68Nik Rozman1ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh9240015
69Anej Bregant3SERŠ MariborBranko Potisk1621212
69Tine Ivanovič7. OŠACM osnovnošolske priprave na računalniška tekmovanjaPatrik Žnidaršič10020012
69Miha Kos2ŠC Celje, SŠ za KERŽiga Pušelc10020012
72Gašper Macedoni1Gimnazija PoljaneJanez Malovrh350008
73Gašper Lebar2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat100506
74Matevž Keber2GSŠRM KamnikVinko Kušar500005
75Luc Nahtigal Hočevar1Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad200103
76Blaž Prša2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat000101
77Domen Perčič8. OŠACM osnovnošolske priprave na računalniška tekmovanjaBor Grošelj Simić000000
77Jernej Rogač2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat000000
77Den Zudič5STŠ KoperSenka Felicijan000000

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Adam Janko Koležnik3II. gimnazija MariborMatija Likar181912141982
1zlato2Nikola Brković4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič14195201775
2zlato3Luka Svenšek4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar10189201572
2srebrno4Tilen Šket4I. gimnazija v CeljuSebastjan Tkavc131511141366
3srebrno5Luka Stražišar4Gimnazija VičKlemen Bajec12190151662
3srebrno6Tim Thuma3Vegova LjubljanaNataša Makarovič14109141360
srebrno7Marko Gartnar4Vegova LjubljanaDarjan Toth21511131455
srebrno8Žan Ambrožič3Gimnazija KranjMateja Žepič781091953
srebrno9Rene Jelen3II. gimnazija MariborMirko Pešec0178151151
srebrno9Andrej Matos4Vegova LjubljanaNataša Makarovič9151212351
srebrno9Adrian Sebastian Šiška3Vegova LjubljanaMarko Kastelic1418312451
srebrno12Igor Setnikar1Gimnazija VičKlemen Bajec1419131047
srebrno13Tim Hrovat3Vegova LjubljanaNataša Makarovič7106101144
srebrno14Žiga Kralj4Vegova LjubljanaNataša Makarovič, Aleš Volčini121591441
srebrno14Peter Žavcer4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič88916041
16Anton Luka Šijanec3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič201010940
17Tilen Juričan3ZRImentorji ZRI, Jakob Schrader16096839
18Aljaž Travnik4Vegova LjubljanaNataša Makarovič910016338
19Luka Lorenci4II. gimnazija MariborMitja Osojnik121275036
20Matic Kovač3ZRImentorji ZRI812120032
20Urban Krepel2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik16349032
22Tine Zaletelj3Gimnazija VičKlemen Bajec58105331
23Andrej Anžlovar3Gimnazija VičKlemen Bajec14096029
24Miha Govedič4II. gimnazija MariborMitja Osojnik01196026
24Nik Vodovnik3ZRImentorji ZRI140012026
26Tim Strnad2ZRImentorji ZRI110120023
27Rok Hladin4I. gimnazija v CeljuSebastjan Tkavc01004014
28Željan Kondić1Gimnazija KranjMateja Žepič13000013
29Aljaž Remec1Gimnazija VičKlemen Bajec300003
30Anej Žaler3GSŠRM KamnikVinko Kušar000000
30Urban Županič3II. gimnazija MariborMatija Likar000000

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Benjamin Bajd4ZRImentorji ZRI1009797100100494
2zlato2Luka Urbanc2ZRImentorji ZRI10030600190
2srebrno3Anže Hočevar4Gimnazija VičKlemen Bajec80273430171
2srebrno4Jošt Smrtnik3Gimnazija VičKlemen Bajec9080170
3srebrno5Jakob Žorž2ZRImentorji ZRI1002431155
3srebrno6Matej Kralj4Gimnazija VičKlemen Bajec871750154
srebrno7Lovro Sikošek4Gimnazija BrežiceTea Habinc304030100
8Gašper Korbar4Vegova LjubljanaMarko Kastelic, Darjan Toth801595
9Jakob Kralj3Gimnazija VičKlemen Bajec382058
10Filip Štamcar3ZRImentorji ZRI75057
11Tim Tisak4Vegova LjubljanaNataša Makarovič64046
12Lara Stamać2ZRImentorji ZRI04040
13Samo Golež4GSŠRM KamnikVinko Kušar10010
14Jan Mrak4GSŠRM KamnikVinko Kušar00000
14Luka Hrovatič4Gimnazija BrežiceTea Habinc00

Vrstni red šol

MestoŠolaTočke*
1Gimnazija Vič766.6
2Vegova Ljubljana715.6
3II. gimnazija Maribor363
4ŠC Novo mesto, SEŠTG323
5Gimnazija Bežigrad230
6I. gimnazija v Celju218
7SŠTS Šiška214
8ŠC Celje, Gimnazija Lava210
9SERŠ Maribor200
10STŠ Koper178
11ŠC Celje, SŠ za KER151
11SPTŠ Murska Sobota151
13Gimnazija Poljane139
14Gimnazija Kranj132
15ŠC Nova Gorica, ERŠ119
16STPŠ Trbovlje118
17ŠC Ptuj, ERŠ102
18ŠC Nova Gorica, Tehniška gimnazija77
19ŠC Velenje, ERŠ64
20Gimnazija Brežice60
21ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola54
22ŠC Kranj, STŠ Kranj15
23GSŠRM Kamnik11
24Gimnazija Novo mesto3

Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Anže Maj Blagus2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik100
1Brest Lenarčič2ŠC Rogaška SlatinaJože Vajdič100
3Mark Ivanič4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar95
4Žan Gomboc3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar78
5Timotej Lipič3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar77
6Niko Pozderec3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar55
7Kilian Trunk3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič52
8Lan Kuhar3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat50
9Matic Majerič3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič43
10Domen Smodiš3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat40
11Samo Bakan3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat25
12Tristan Berlak3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič20

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiSodelujočiMentorjiŠolaTočke
1 Ogljikovi hidrati Erik Oprešnik Hercog Alenka Mikolič OŠ Slovenska Bistrica 210
2 Dirka s kolesom Timotej Hercog, Erik Oprešnik Hercog Jaka Grilj Jollanda Hercog OŠ Jurija Vege Moravče 176
3 Priprava Lava cake-a Zara Đurov Štraus, Urška Tičar Alja Poštrak, Špela Ostrovršnik, Martina Marki Tjaša Vašinek OŠ Prežihovega Voranca Maribor 170
4 Nesreča Anja Tomanič Iva Kapele, Saša Kapš, Leo Vardič, Lev Kavčič Katarina Pavlakovič OŠ Loka Črnomelj 161

Srednje šole

MestoNaslovAvtorjiSodelujočiMentorjiŠolaTočke
1 The Last Awake Marko Vesenjak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 222
2 Hladna vojna Alina Žerovnik Škofijska klasična gimnazija 219
3 Krušna Peč Žan Plohl Franc Vrbančič ŠC Ptuj 212
4 Izdelava Noža Miha Brumen Franc Vrbančič ŠC Ptuj 205
5 Mesečina Marko Intihar Rok Petrovič, Liza Kisilak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 201
6 Testenine Jan Bezjak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 199
7 Priprava testenin z omako David Sluga Jan Milošič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 195
8 Šuma Sergej Ilešič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 192
9 Virtualna utopija Nejc Rantaša Taj Kante Franc Vrbančič ŠC Ptuj 190
10 Priprava palačink Patrik Škofič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 177
11 Nasilje v šoli Miha Brumen Tadej Perko, Lucija Brumen, Tia Kelc, Gabrijela Perko, Luka Brumen, Mirjana Perko, Klavdija Brumen, Zdenka Murko Franc Vrbančič ŠC Ptuj 176
12 Peka pice Aljoša Kupčič Zinka Kupčič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 156
13 Mrzlo in toplo Alen Roškar Lana Roškar Franc Vrbančič ŠC Ptuj 141
14 Drsanje Tadej Deželak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 133

Offline naloga — poplavljanje

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Matej Kralj4Gimnazija VičKlemen Bajec296
2Anže Hočevar4Gimnazija VičKlemen Bajec250
3Gregor Kikelj3FMF246
4Luka Stražišar4Gimnazija VičKlemen Bajec238
5Matjaž Leonardis188
6Luka Papež4Gimnazija VičKlemen Bajec174
7Bor Grošelj Simić1FMF156
8Samo Kralj125

[H kazalu.]