Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 15. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — Stiskanje nizov.
Vrstni red šol.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.
Rezultati v skupnem seštevku šol bodo objavljeni, ko bo končana obravnava pritožb.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Kristjan Komloši3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša202020182098
1zlato1Peter Lekše2Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj202020201898
2srebrno3Žiga Kralj2Vegova LjubljanaNataša Makarovič201618202094
2srebrno3David Panić5SŠTS ŠiškaPeter Krebelj201816202094
3srebrno5Petja Furlan3ŠC Kranj, Srednja tehniška šolaMiha Baloh202016191893
3srebrno5Ema Leila Grošelj4Gimnazija VičKlemen Bajec201720171993
3srebrno5Miha Meglič4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša202020201393
srebrno8Iztok Bajcar4Gimnazija VičKlemen Bajec191720162092
srebrno9Jakob Kralj1Gimnazija VičKlemen Bajec202019181491
srebrno9Luka Peršolja3Gimnazija VičKlemen Bajec201520201691
srebrno11Žiga Bradaš4SŠTS ŠiškaBoris Ribaš181418201989
srebrno11Jure Pospišil3II. gimnazija MariborMirko Pešec192016151989
srebrno11Tim Prapotnik4SERŠ MariborSlavko Nekrep171420201889
srebrno11Jaka Velkaverh3Gimnazija VičKlemen Bajec201914201689
srebrno15Jernej Avsec4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko201818151788
srebrno15Gašper Korbar2Vegova LjubljanaDarjan Toth151720201688
srebrno15Tim Thuma1Vegova LjubljanaNataša Makarovič202018141688
srebrno18Anja Laharnar3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek151715202087
srebrno18Tim Tisak2Vegova LjubljanaMelita Kompolšek151819171887
srebrno18Jakob Žorž9ZRImentorji ZRI201617151987
srebrno21Domen Kralj4Vegova LjubljanaMarko Kastelic201618151786
srebrno21Luka Svenšek2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat201520141786
srebrno23Matic Dremelj1ZRI + Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnikmentorji ZRI151818171785
srebrno23Rok Hladin2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan181812172085
srebrno23Luka Leskovšek1Vegova LjubljanaMelita Kompolšek151812202085
srebrno26Igor Zevnik3Vegova LjubljanaNataša Makarovič151620171684
srebrno27Jure Dolar4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik171816161683
srebrno27Timotej Gregorič5SŠTS ŠiškaPeter Krebelj191815112083
srebrno27Nejc Mihelčič1Gimnazija VičMarina Trost171615201583
srebrno27Matjaž Vuherer4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik151518152083
srebrno31Vid Ošep9OŠ Blaža Arniča LučeAlenka Kos201712151882
srebrno31Timotej Robavs4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek121819132082
srebrno31Nina Sangawa Hmeljak4Gimnazija VičKlemen Bajec15201991982
srebrno31Katja Schrader1ZRImentorji ZRI161816171582
srebrno35Matija Mučič1Gimnazija VičMarina Trost151614191781
srebrno35Adrian Šiška1Vegova LjubljanaMelita Kompolšek191020122081
srebrno37Jan Wolf4SERŠ MariborSlavko Nekrep15172091980
srebrno38Tilen Anzeljc3Vegova LjubljanaNataša Makarovič101820151679
srebrno38Anže Kocjančič4ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko18201815879
srebrno38Matija Pilko3I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan19208151779
srebrno38Žan Starašinič3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko19181591879
srebrno42Oskar Rotar9ZRImentorji ZRI20141592078
srebrno42Lara Stamać9ZRImentorji ZRI151418151678
srebrno42Aljoša Vertot3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat141715161678
srebrno42Chris Zerjavic4SERŠ MariborDušan Fugina151916141478
srebrno46Gašper Arzenšek4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša141916101877
srebrno46Lan Dolenc4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko151812161677
srebrno46Vida Mlinar1Zavod sv. Frančiška Saleškega Gimnazija ŽelimljeBenjamin Tomažič201015151777
srebrno49Luka Lah4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik131616141776
srebrno49Marko Zupan4Gimnazija KranjMateja Žepič19181491676
51Jure Brenčič Jazbec5SŠTS ŠiškaTom Kamin101810201775
51Tim Povše3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik151414122075
51Anton Luka Šijanec1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič201313151475
51Tilen Šket2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan10191792075
51Matic Šulc4SERŠ MariborDušan Fugina151910151675
56Martin Belušič1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič14207161673
56Jošt Smrtnik1Gimnazija VičKlemen Bajec20165122073
58Žan Ambrožič1Gimnazija KranjMateja Žepič15181614871
58Bor Križaj3ŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri161415101671
60Tilen Juričan1ZRIJakob Schrader171810121370
61Elvis Okić4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek15163152069
61Tina Poštuvan4Gimnazija VičKlemen Bajec1820292069
63Klemen Šuštar4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek14144191768
64Mark Muravec3Gimnazija VičFilip Koprivec15121642067
64Janez Sedeljšak4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik2018119967
64Luka Urbanc9ZRImentorji ZRI2016517967
67Ahac Rafael Bela3SERŠ MariborDušan Fugina41816131566
67Nik Jan Špruk4Gimnazija ŠiškaEdi Kuklec15200151666
69Jakob Čerič1II. gimnazija MariborMitja Osojnik13151162065
70Rene Klement3II. gimnazija MariborMirko Pešec20191501064
70Luka Pavčnik4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik15152151764
72Rok Stepić5SŠTS ŠiškaBoris Ribaš14161661163
72Timotej Šušteršič3Vegova LjubljanaNataša Makarovič15144161463
74Matic Boc4Gimnazija ŠiškaEdi Kuklec13180151662
74Urban Vesel3Gimnazija VelenjeIvan Jovan15132151762
76Jakob Golubić1Gimnazija VičKlemen Bajec15151501661
77Aljaž Marn1ZRImentorji ZRI1818081660
77Nemanja Raduljica3ŠC Kranj, Srednja tehniška šolaMiha Baloh14161141560
79Luka Ivančič2SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar1516091959
80Andraž Šošterič2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1412169758
81Alen Petek4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik13170151156
82Peter Jereb8ZRImentorji ZRI1819201655
83Žan Luka Artič2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik1516510854
84Matej Medvešček3ŠC Nova Gorica, ERŠMarko Marčetić1019581153
84David Čadež2ŠC Nova Gorica, ERŠMarko Marčetić1216071853
86Daniel Bartolič3ŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri1618001852
86Samo Pungaršek Pritržnik4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik1516061552
86Blaž Matija Samotorčan3Gimnazija VičKlemen Bajec1014091952
89Nik Pirc1Gimnazija VičKlemen Bajec1514012950
90Matic Bernot2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek1716511049
90Gašper Podbregar3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek1018091249
92Jaša Krevh1Gimnazija VičKlemen Bajec1516221247
92Anja Rupnik2Gimnazija VičAlenka Krapež1014127447
94Miha Govedič2II. gimnazija MariborMitja Osojnik152029046
95Blaž Mežnar3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik171556043
96Mark Ivanič2SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar201650041
97Martin Gubina1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič000201939
98Nik Vodovnik1ZRImentorji ZRI201800038
99Peter Voušek1Gimnazija VičKlemen Bajec811010837
100Aleks Marinič4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar201600036
101Matija Derganc1Gimnazija VičKlemen Bajec310151433
102Lovro Lotrič1ZRImentorji ZRI181400032
103Aljaž Kokol3SERŠ MariborDušan Fugina151600031
103Nejc Kozar2SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar171400031
105Mark Žnidar3Gimnazija KranjMateja Žepič41208024
106Julijan Zakonjšek1I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan01800018
107Nejc Pajenk1Gimnazija PoljaneJanez Malovrh15000015
108Žiga Kovačič2II. gimnazija MariborMitja Osojnik200002
109Jaka Zupanc2II. gimnazija MariborMitja Osojnik000000

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Janez Koprivec4Gimnazija VičKlemen Bajec20178162081
2zlato2Matej Kralj2Gimnazija Vič in ZRImentorji ZRI + Marina Trost101815201376
2zlato3Domen Ogorevc3Gimnazija Vič in ZRImentorji ZRI + Klemen Bajec52015181573
2zlato4Ella Potisek3ZRImentorji ZRI18155191572
3srebrno5Blaž Čerenak2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan15183201571
3srebrno6Mihael Golob3Vegova LjubljanaNataša Makarovič12154191767
srebrno7Tadej Strah4Gimnazija VičKlemen Bajec15200171466
srebrno8Vili Perše4Srednja tehniška šola KoperAndrej Florjančič10180201765
srebrno8Matej Remc4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj2075191465
srebrno10Lenart Arvo Kos4Vegova LjubljanaNataša Makarovič8176201364
srebrno11Eva Juvanc3ZRImentorji ZRI20120201163
srebrno11Urh Robič4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj15161410863
srebrno13Domen Kastelic3ZRImentorji ZRI2003191355
srebrno14Anže Hočevar2Gimnazija VičMarina Trost1218420054
srebrno15Staš Horvat4II. gimnazija MariborMitja Osojnik1013019850
srebrno16Janez Ignacij Jereb3ZRImentorji ZRI812320548
srebrno16Filip Štamcar1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI + Klemen Bajec385201248
18Gal Gantar3Gimnazija VičKlemen Bajec96517946
18Enej Lah2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič593151446
18Luka Skeledžija4Gimnazija VičKlemen Bajec120520946
21Maja Budna4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj92047545
21Gabrijel Pflaum3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič704181645
23Jan Hrastnik4Gimnazija VičKlemen Bajec109571344
23David Ošlaj4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj1005191044
25Jani Bangiev4Srednja tehniška šola KoperAndrej Florjančič220015340
25Nikola Brković2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič912019040
27Jaša Knap3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič92050539
28Tjaž Eržen4Gimnazija Kranjmentorji ZRI + Mateja Žepič58371336
29Gregor Kržmanc4Gimnazija VičKlemen Bajec106412032
30Samo Hribar3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič800101331
31Sebastijan Trojer4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič70018328
32Jan Zajc3Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad70521125
33Elias Podbregar4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič7630723
33Grega Potočnik3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Marković5726323
35Zdenko Šušmelj4ŠC Nova Gorica, ERŠMarko Marčetić5433722
36David Krajnc2ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Marković5450721
37Matic Kovač1ZRImentorji ZRI10000010
38Matija Pajenk2ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Marković501006
39Anej Repnik2ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Marković500005

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Tevž Lotrič4Gimnazija KranjMateja Žepič44476497252
1zlato2Benjamin Bajd2ZRImentorji ZRI880503077245
2zlato3Jakob Schrader3ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI8110040221
2zlato4Job Petrovčič4Gimnazija VičKlemen Bajec0448094218
3srebrno5Domen Hočevar3Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad12039870138
3srebrno6Lan Sevčnikar3II. gimnazija MariborMitja Osojnik7014257116
srebrno7Matija Kocbek4I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan0474794
srebrno8Erik Červek Roškarič1II. gimnazija MariborMitja Osojnik037253092
srebrno9Nadezhda Komarova2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič010080090
srebrno10Matija Likar2II. gimnazija MariborLan Sevčnikar420301789
11Luka Lonec3II. gimnazija MariborLan Sevčnikar07777
12Gregor Kovač4ZRImentorji ZRI480197074
13Klemen Klopčič2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič1206072
14Patrik Žnidaršič3Gimnazija VičKlemen Bajec2827055
15Daniel Blažič3ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI51051
16Tadej Tomažič3Vegova LjubljanaMarko Kastelic03434
17Žan Žnidar4Gimnazija KranjMateja Žepič025732
18Aleksander Piciga4Gimnazija VičKlemen Bajec01717
19Aljaž Medič4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša15015
20Alen Leban3ŠC Nova Gorica, ERŠBarbara Pušnar606

Vrstni red šol

MestoŠolaTočke*
1Gimnazija Vič1090.4
2Vegova Ljubljana639.4
3Gimnazija Bežigrad546.2
4I. gimnazija v Celju495.4
5II. gimnazija Maribor488.8
6Škofijska klasična gimnazija Ljubljana444
7Gimnazija Kranj413.4
8SŠTS Šiška341
9ŠC Novo mesto, SEŠTG323
10SERŠ Maribor322
11STPŠ Trbovlje306
12ŠC Velenje, ERŠ282
13ŠC Kranj, Strokovna gimnazija277
14ŠC Nova Gorica, ERŠ276.6
15SPTŠ Murska Sobota264
16ŠC Celje, Gimnazija Lava222
17Srednja tehniška šola Koper210
18ŠC Kranj, Srednja tehniška šola153
19Gimnazija Novo mesto132.8
20Gimnazija Šiška128
21Gimnazija Poljane117
22ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola100
23Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik85
24OŠ Blaža Arniča Luče82
25Zavod sv. Frančiška Saleškega Gimnazija Želimlje77
26Gimnazija Velenje62

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

MestoIme in priimekLetnikŠolaMentorTočke
1Mihael Lebar4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar98
2Žan Lah3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Markovič85
2Andrej Matos2Vegova LjubljanaMelita Kompolšek85
4Timotej Zadravec3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar80
5Jakob Drusany4ŠC Nova Gorica, ERŠBoštjan Vouk78
6Bartolomej Kozorog4ŠC Nova Gorica, ERŠBoštjan Vouk75
7Blaž Čerpnjak4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar70
8Natan Šemrl4ŠC Nova Gorica, ERŠBoštjan Vouk68
9Radovan Jorgić3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaAleksa Markovič63
10Jure Mržek4ŠC Nova Gorica, ERŠBoštjan Vouk57
11Erik Gerič3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat54
12Tim Rezelj3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko45
13Matic Lukežič1ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič38
14Marcel Vrbnjak3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič34
15Leon Fišer1Vegova LjubljanaMelita Kompolšek26
16Leon Tikvič3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič10

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Nastanek vesolja Ema Babič Andrejka Kramar OŠ Žirovnica 247
2 Kako narediti stopmotion animacijo Franc Absec Katarina Pavlakovič OŠ Loka 235
3 Objavljanje neprimernih slik Zara Đurov Štraus OŠ Prežihov Voranc Maribor 178
4 Zasvojenost z internetom in igricami Lea Klanjšek, Vita Ekart OŠ Prežihov Voranc Maribor 154

Srednje šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Naš vsakdanji kruh Timotej Medved Franc Vrbančič ŠC Ptuj 244
2 Zrno na zrno pogača Timotej Medved Franc Vrbančič ŠC Ptuj 236
3 Zvoki Sebastijan Kelnerič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 229
4 Prodajalec Lovro Marinkovič Franc Vrbančič ŠC Ptuj 208
5 Dokumentarni film o Kevinu Venti Gašper Horvat Franc Vrbančič ŠC Ptuj 202
6 Ispit Karlo Vincek Franc Vrbančič ŠC Ptuj 200
7 Jack N Roll… Tak je blo! Jernej Bezjak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 193
8 Doba umetne inteligence Klemen Nedelko Franc Vrbančič ŠC Ptuj 191
9 Šampon Nenad Nikolić Franc Vrbančič ŠC Ptuj 189
10 Z dronom po Ptuju Staš Tofant Franc Vrbančič ŠC Ptuj 162
11 Shiba-Inu Aron Aljaž Kvar Franc Vrbančič ŠC Ptuj 153
12 Pot do trgovine Benjamin Novak Franc Vrbančič ŠC Ptuj 109
13 Dron Staš Tofant Franc Vrbančič ŠC Ptuj 49

Študentska skupina

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Kaj ne storiti v primeru jedrske nesreče Tilen Sajović Miha Zakrajšek IAM 270
2 Poglej gor Tina Košenina Miha Zakrajšek IAM 255
3 Ekskluzivno Blaž Andrajšek Miha Zakrajšek IAM 254
4 Brezdomec Matej Zupan Miha Zakrajšek IAM 246
5 Umetnost skozi čas Domen Slana Miha Zakrajšek IAM 233
6 The three devils (Trije hudiči) Urban Kladnik Miha Zakrajšek IAM 228
7 Telefon Klemen Kstrevc Miha Zakrajšek IAM 226
8 Vpliv interneta Jošt Žužek Miha Zakrajšek IAM 216
9 Dokumentarni film o Ljubljanskem gradu Jure Pišljar Miha Zakrajšek IAM 207
10 Wishes before death Benjamin Kugler Miha Zakrajšek IAM 197
11 Čarovniški trik Andrej Zobovič Igor Pesek Fakulteta za naravoslovje in matematiko 190

Offline naloga — Stiskanje nizov

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Miloš Ljubotina2FE91
2Samo Kralj5FMF79
3Domen Hočevar3Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad74
4Matej Kralj2ZRImentorji ZRI70
5Gregor Kikelj2FMF50

[H kazalu.]