Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Nagrajenci na 15. tekmovanju ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Stiskanje nizov (offline naloga).
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Tekmovanje v spletnih aplikacijah.
Rezultati vseh tekmovalcev.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
I1 telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite Kristjan Komloši,
ŠC Kranj, Strokovna gimnazija
I2 telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite Peter Lekše,
Škofijska klasična gimnazija Ljubljana
I2 telefon Samsung Galaxy A51 Žiga Kralj,
Vegova Ljubljana
I2 telefon Samsung Galaxy A51 David Panić,
SŠTS Šiška
I3 telefon Samsung Galaxy A20e Petja Furlan,
ŠC Kranj, Srednja tehniška šola
I3 telefon Samsung Galaxy A20e Ema Leila Grošelj,
Gimnazija Vič
I3 telefon Samsung Galaxy A20e Miha Meglič,
ŠC Kranj, Strokovna gimnazija

Druga skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
II1 telefon Galaxy Note 10 Lite
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Janez Koprivec,
Gimnazija Vič
II1 telefon Galaxy Note 10 Lite
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Matej Kralj,
Gimnazija Vič + ZRI
II2 telefon Samsung Galaxy A51
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Domen Ogorevc,
Gimnazija Vič + ZRI
II2 telefon Samsung Galaxy A51 Ella Potisek,
ZRI
II3 telefon Samsung Galaxy A51 Blaž Čerenak,
I. gimnazija v Celju
II3 telefon Samsung Galaxy A20e Mihael Golob,
Vegova Ljubljana

Tretja skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
III1 telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite
Raspberry Pi 4 model B
Cormen et al.: Introduction to Algorithms
Tevž Lotrič,
Gimnazija Kranj
III1 telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite
Raspberry Pi 4 model B
Cormen et al.: Introduction to Algorithms
Benjamin Bajd,
ZRI
III2 telefon Samsung Galaxy A51
Cormen et al.: Introduction to Algorithms
Jakob Schrader,
ZRI + Gimnazija Vič
III2 telefon Samsung Galaxy A51 Job Petrovčič,
Gimnazija Vič
III3 telefon Samsung Galaxy A20e Domen Hočevar,
Gimnazija Novo mesto
III3 telefon Samsung Galaxy A20e Lan Sevčnikar,
II. gimnazija Maribor

Offline naloga — stiskanje nizov

MestoOpisNagrajenec
1 Raspberry Pi 4 model B Miloš Ljubotina,
FE
3 Raspberry Pi 4 model B Domen Hočevar,
Gimnazija Novo mesto

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoOpisNagrajenec
1 darilni bon v vrednosti 150€ za nakup foto video opreme po izbiri Ema Babič,
OŠ Žirovnica
2 darilni bon v vrednosti 100€ za nakup foto video opreme po izbiri Franc Absec,
OŠ Loka Črnomelj
3 darilni bon v vrednosti 50€ za nakup foto video opreme po izbiri Zara Đurov Štraus,
OŠ Prežihov Voranc

Srednje šole

MestoOpisNagrajenec
1 darilni bon v vrednosti 150€ za nakup foto video opreme po izbiri Timotej Medved,
ŠC Ptuj
2 darilni bon v vrednosti 100€ za nakup foto video opreme po izbiri Timotej Medved,
ŠC Ptuj
3 darilni bon v vrednosti 50€ za nakup foto video opreme po izbiri Sebastijan Kelnerič,
ŠC Ptuj

Študentska skupina

MestoOpisNagrajenec
1 darilni bon v vrednosti 150€ za nakup foto video opreme po izbiri Tilen Sajović,
IAM
2 darilni bon v vrednosti 100€ za nakup foto video opreme po izbiri Tina Košenina,
IAM
3 darilni bon v vrednosti 50€ za nakup foto video opreme po izbiri Blaž Andrajšek,
IAM

Tekmovanje v spletnih aplikacijah

MestoOpisNagrajenec
1 ? Mihael Lebar,
SPTŠ Murska Sobota
2 ? Žan Lah,
ŠC Ravne na Koroškem, SŠ Ravne
2 ? Andrej Matos,
Vegova Ljubljana

[H kazalu.]