Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 16. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Podrobni rezultati za 3. skupino.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — Pokrajina iz kock.
Vrstni red šol.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Anton Luka Šijanec2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič202020201797
1zlato2Luka Peršolja4Gimnazija VičKlemen Bajec172018201893
2srebrno3Tilen Juričan2ZRIJakob Schrader192020101988
2srebrno3Tim Thuma2Vegova LjubljanaNataša Makarovič202012181888
3srebrno5Jaša Knap4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič202020101686
3srebrno5Luka Stražišar3Gimnazija VičMarina Trost192019101886
srebrno7Adrian Sebastian Šiška2Vegova LjubljanaAleš Volčini162020101884
srebrno8Gabrijel Pflaum4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič201520101782
srebrno9Luka Leskovšek2Vegova LjubljanaAleš Volčini20172091581
srebrno9Nikola Brković3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič201520101681
srebrno11Galileo Pellizer4STŠ KoperSenka Sabotin20162071780
srebrno12Gašper Dobrovoljc2Vegova LjubljanaNataša Makarovič151920101579
srebrno12Žan Ambrožič2Gimnazija KranjMateja Žepič20181881579
srebrno14Lan Bajželj1Vegova LjubljanaNataša Makarovič201811101877
srebrno15Luka Papež3Gimnazija VičMarina Trost20201701774
srebrno16Gorazd Kotnik1ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik18201901673
srebrno16Tine Zaletelj2Gimnazija VičMarina Trost20181091673
srebrno18Anja Laharnar4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek20131092072
srebrno19Filip Gerdina4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik2015791970
srebrno19Tim Nahtigal2ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko1820881670
srebrno21Rene Klement4II. gimnazija MariborLuka Lonec20151801669
srebrno22Jaka Kovač1Vegova LjubljanaNataša Makarovič18152001568
srebrno23Aljaž Travnik3Vegova LjubljanaNataša Makarovič15102051767
srebrno24Domen Lisjak3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič20201401266
srebrno24Tomo Testen4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko14915171166
srebrno26Ožbej Pavc4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj19181001865
srebrno27Samo Hribar4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič2092001362
srebrno27Špela Gačnik1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič1518200962
srebrno29Aljaž Kokol4SERŠ MariborSlavko Nekrep20181001260
srebrno29Tim Rezelj4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko7188101760
srebrno31Gregor Gračnar4SC Celje, SŠ za KERBoštjan Lubej13141201756
srebrno32Urban Krepel1ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik1718170355
srebrno33Matevž Bizjak3ŠC Nova GoricaMarko Marčetić1712200554
srebrno34Matjaž Pogačnik3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič1815601453
srebrno35Gašper Lukman3SERŠ MariborManja Sovič Potisk10101801452
srebrno35Leon Sovič4SERŠ MariborSlavko Nekrep181829552
srebrno35Matic Bernot3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek15101001752
srebrno35Rebeka Stres3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj19131001052
srebrno39Martin Jereb3Gimnazija VičKlemen Bajec2016001551
srebrno39Teo Lah4SERŠ MariborSlavko Nekrep1610901651
srebrno39Peter Jereb9. OŠZRImentorji ZRI1210209051
srebrno42Žan Starašinič4ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko15101001550
srebrno43Goro Modic3Gimnazija VičKlemen Bajec182009047
srebrno43Tit Šober3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko1810501447
srebrno43Tjaš Paradiž3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1812170047
srebrno46Luka Logar3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik2000101646
srebrno46Tim Hrovat2Vegova LjubljanaNataša Makarovič168091346
48Matija Pilko4I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1715001345
48Tomi Božak3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik018189045
48Žiga Terbovc3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1518001245
51Dejan Pajsar5ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh1710170044
51Urban Dopudja3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh1510201744
51Žan Skopec4SŠTS ŠiškaTom Kamin719180044
54Tian Ključanin3Gimnazija VičKlemen Bajec931301641
55Lucijan Škof9. OŠZRImentorji ZRI017150840
56Marino Vuk3SERŠ MariborManja Sovič Potisk202201539
57Anže Prevodnik4STŠ KoperSenka Sabotin1510100338
57Domen Brcar3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko1510001338
57Žan Hribar2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek145701238
60Andraž Velušček8. OŠZRImentorji ZRI020001737
60Kevin Poredoš4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko180101837
60Tevž Peče1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI, Marina Trost191800037
60Tilen Gašparič2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek151400837
60Tit Podhraški3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik170020037
60Vid Kranjec4Gimnazija Murska SobotaRomana Zver101810837
66Mark Škof1SŠTS ŠiškaTom Kamin181800036
67Nik Javor1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič200001535
68Vanja Ivačić3Vegova LjubljanaNataša Makarovič141450033
69Domen Korenini1Gimnazija VičKlemen Bajec191000332
69Miha Mirt3ŠC Nova GoricaMarko Marčetić170510032
71Arja Ela Hvala1Gimnazija VičDušan Bajec14900831
71Nejc Zalokar8. OŠZRImentorji ZRI110200031
73Nik Vodovnik2ZRImentorji ZRI020010030
74Hana Perman9. OŠZRImentorji ZRI151400029
74Luka Wernig4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj20900029
76Žan Seničar4ŠC Celje, SŠ za KERBoštjan Lubej111401228
77Anže Kejžar1Vegova LjubljanaMelita Kompolšek81030425
77Barbara Kastelic4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko150100025
77Kevin Jerebica1STŠ KoperSenka Sabotin121300025
80Danijel Tomić2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek101030124
81Enej Breskvar9ZRImentorji ZRI23170022
81Jan Mušič4STŠ KoperSenka Sabotin70150022
83Vid Jurkovič1Gimnazija VičMarina Trost71010220
84Niko Pozderec2SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar16300019
85Marko Đukič1ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko11043018
86Matevž Terziev3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh00001414
86Monika Simičak2Gimnazija VičKlemen Bajec8200414
88Gregor Špan3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik01001213
88Klaudija Jakše3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko3820013
88Robi Mudri3ŠC Nova GoricaTomaž Mavri12010013
91Ela Roš3Gimnazija Murska SobotaRomana Zver5160012
92Blaž Osredkar1ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik401016
92Enej Tinauer1ZRImentorji ZRI600006
92Filip Lupscha2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat600006
95Martin Murko1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI, Marina Trost003003
96Enej Fonda2ZRImentorji ZRI000000
96Jakob Fir4Vegova LjubljanaNataša Makarovič000000
96Tim Strnad1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI, Marina Trost000000

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Jakob Kralj2Gimnazija VičKlemen Bajec19201852082
1zlato1Jakob Žorž1ZRImentorji ZRI122015152082
2srebrno3Jošt Smrtnik2Gimnazija VičKlemen Bajec20205171274
2srebrno4Anže Hočevar3Gimnazija VičMarina Trost10191852072
3srebrno5Janez Ignacij Jereb4ZRImentorji ZRI14817181067
3srebrno6Tim Tisak3Vegova LjubljanaNataša Makarovič1691812762
srebrno7Petja Furlan5ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh12201512059
srebrno8Bor Pangeršič4Vegova LjubljanaNataša Makarovič11181315057
srebrno9Lara Stamać1ZRImentorji ZRI4610161753
srebrno10Jure Pospišil4II. gimnazija MariborMitja Osojnik15151012052
srebrno10Žiga Bradaš5SŠTS ŠiškaTom Kamin1720105052
srebrno10Žiga Kralj3Vegova LjubljanaNataša Makarovič, Aleš Volčini1491016352
srebrno13Aljoša Vertot4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar1420511050
srebrno13Oskar Rotar1ZRImentorji ZRI1419017050
srebrno15Jaka Velkaverh4Gimnazija VičKlemen Bajec1091314046
srebrno15Lovro Lotrič2Gimnazija Kranj + ZRImentorji ZRI155818046
srebrno17Eva Juvanc4ZRImentorji ZRI168218044
srebrno17Luka Urbanc1ZRImentorji ZRI920150044
srebrno19Andrej Matos3Vegova LjubljanaNataša Makarovič109516040
20Filip Trplan3Gimnazija VičKlemen Bajec112080039
20Kristjan Komloši4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša1312212039
20Matic Kovač2ZRImentorji ZRI1012314039
20Vida Mlinar2Zavod sv. Frančiška Saleškega Gimnazija ŽelimljeBenjamin Tomažič89512539
24Nejc Mihelčič2Gimnazija VičMarina Trost129214037
25Denis Balant2ŠC Velenje, GimnazijaIvan Jovan55510328
25Miha Govedič3II. gimnazija MariborMitja Osojnik36001928
27Anej Repnik3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč100215027
27Lenart Frankovič2ŠC Velenje, GimnazijaIvan Jovan98100027
29David Krajnc3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč71214024
30Aljaž Marn2ZRImentorji ZRI10308021
31Dominik Brezovšek1ŠC Celje, SŠ za KERDavor Zupanc10432019
32Grega Potočnik4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč10520017
32Žiga Kovačič3II. gimnazija MariborMitja Osojnik10070017
34Maj Zabukovnik1ŠC Celje, SŠ za KERTimej Pirš12120015
35Peter Lekše3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj900009
35Vid Ošep1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI, Marina Trost090009
37Matic Dremelj2ZRImentorji ZRI070007
38Matija Pajenk3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč311106

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Benjamin Bajd3ZRImentorji ZRI9710010010097494
1zlato2Matija Likar3II. gimnazija MariborLan Sevčnikar9754896950359
2zlato3Jakob Schrader4ZRImentorji ZRI1001002079299
2zlato4Patrik Žnidaršič4Gimnazija VičKlemen Bajec94911724226
3srebrno5Lan Sevčnikar4II. gimnazija MariborMitja Osojnik6530175727196
3srebrno6Domen Hočevar4Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad97471430188
srebrno7Lovro Sikošek3Gimnazija BrežiceTea Habinc100570157
srebrno8Brest Lenarčič1ŠC Rogaška SlatinaJože Vajdič6094154
srebrno9Mihael Golob4Vegova LjubljanaNataša Makarovič11100140125
srebrno10Domen Kastelic4ZRImentorji ZRI2097117
srebrno11Matej Kralj3Gimnazija VičMarina Trost88200108
srebrno12Nadezhda Komarova3ZRImentorji ZRI602027107
srebrno13Luka Lonec4II. gimnazija MariborLan Sevčnikar60081785
srebrno14Tadej Tomažič4Vegova LjubljanaMarko Kastelic6002080
15Tjaž Valentinčič4ŠC Nova GoricaMarko Marčetić4542078
16Klemen Klopčič1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič14203064
17Ella Potisek4ZRImentorji ZRI57562
18Daniel Blažič4ZRImentorji ZRI5151
19Tilen Tomšič4ŠC Nova GoricaBarbara Pušnar2072047
20Lan Vrčkovnik3ŠC Velenje, GimnazijaIvan Jovan170100734
21Aljaž Vetrih3ŠC Velenje, GimnazijaIvan Jovan1701027
22Filip Štamcar2ZRImentorji ZRI172019
23Alen Leban4ŠC Nova GoricaBarbara Pušnar17017
24Bor Brudar2ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko0410014
25Blaž Špacapan4ŠC Nova GoricaBarbara Pušnar000
25Daniel Bartolič4ŠC Nova GoricaMarko Marčetić00
25Miha Lazić4ŠC Nova GoricaAljaž Gec000
25Tim Cvetko3Gimnazija BrežiceTea Habinc0000

Vrstni red šol

MestoŠolaTočke*
1Gimnazija Vič982.4
2Vegova Ljubljana797
3II. gimnazija Maribor596
4Gimnazija Bežigrad384.4
5ŠC Novo mesto, SEŠTG254.4
6ŠC Kranj, STŠ Kranj220
7SERŠ Maribor215
8ŠC Celje, Gimnazija Lava208
9STPŠ Trbovlje199
10SŠTS Šiška184
11ŠC Nova Gorica174
12Gimnazija Kranj171
13STŠ Koper165
14Škofijska klasična gimnazija Ljubljana164
15ŠC Velenje, Gimnazija146.6
16ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola136
17ŠC Velenje, ERŠ134
18SPTŠ Murska Sobota125
19Gimnazija Novo mesto112.8
20ŠC Celje, SŠ za KER96
21Gimnazija Brežice94.2
22ŠC Rogaška Slatina92.4
23ŠC Kranj, Strokovna gimnazija78
23Zavod sv. Frančiška Saleškega Gimnazija Želimlje78
25SC Celje, SŠ za KER56
26Gimnazija Murska Sobota49
27I. gimnazija v Celju45

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

MestoIme in priimekLetnikŠolaMentorTočke
1Timotej Zadravec4Srednja poklicna in tehniška šola Murska SobotaDominik Letnar100
2Žan Lah4Šolski center Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč95
2Tevž Beškovnik3Srednja elektro-računalniška šola MariborDušan Fugina95
4Domen Hribernik4Šolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvoTimej Pirš85
5Miha Brumen3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič80
6Jan Milošič3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič65
7Vito Attila Kunstek3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič50
7Svarun Čelan3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič50
9Erazem Petrovič3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič48
10Maj Markež3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič40
11Nejc Rantaša3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič30
12Jan Bezjak3Šolski center Ptuj, Elektro in računalniška šolaFranc Vrbančič10

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Izdelava vozila na zračni pogon Gloria Cedilnik Snežana Bela OŠ Šmartno pod Šmarno goro 228
2 Varni na spletu Jure Zakrajšek Andrejka Kramar OŠ dr. Janeza Mencingerja 222

Srednje šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Dunajska moderna Eliška Škaler Helena Starc Grlj Škofijska klasična gimnazija Zavod sv. Stanislava 250
2 Quarantine fear Marcel Vrbnjak Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 217
3 Prikaz pričakovanj in realnosti karantene in šolanja na daljavo Jaša Glažar Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 215
4 Trgatev Fabian Moharić Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 210
5 Brez krofov ni pusta Tjaša Repič Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 206
6 Ptuj-skozi moje oči Jaša Glažar Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 200
7 Umetna krila Nejc Butolen Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 200
8 Sestavljanje Računalnika Piškur Žan Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 199
9 Pametna mesta Matej Aleksov Mateja Žepič Gimnazija Kranj 198
10 Sestanek odpade! Leo Orešnik Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 197
11 Jabolčni zavitek Žiga Rizman Herga Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 196
12 Muhasti mraz Miha Petek Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 188
13 Kako narediti mafine Nejc Kramberger Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 187
14 Zajtrk Marcel Vrbnjak Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 183
15 Okraševanje Smreke Tim Merc Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 180
16 Umazan Avto Matija Matic Horvat Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 172
17 Pravilna skrb za psa Denis Krajnc Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 171
18 Ptuj Enej Petrovič Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 166
19 Izdelovanje dnevnika pri praktičnem pouku Nikolas Minić Gregor Cedilnik Srednja šola Domžale 162
20 Spet je svetlo Krajnc Denis Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 160
21 100 dni Fabian Moharić Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 158
22 Peka potice Enej Petrovič Franc Vrbančič ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola 128

Offline naloga — pokrajina iz kock

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Samo Kralj258
2Domen Hočevar4Gimnazija Novo mestoBarbara Strnad213
3Jošt Smrtnik2Gimnazija VičKlemen Bajec182
4Gregor Kikelj2FMF170

[H kazalu.]