Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 14. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Podrobni rezultati za 3. skupino.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — Kolesarji.
Vrstni red šol.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Matej Kralj1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Marina Trost181716201889
2zlato2Tomaž Čuk3Vegova LjubljanaNataša Makarovič182015151583
2zlato2Filip Štamcar9. OŠZRImentorji ZRI201017191783
2zlato4Anže Hočevar1Gimnazija VičMarina Trost201614131982
3srebrno5Tadej Strah3Gimnazija VičKlemen Bajec191318141781
3srebrno6Mihael Golob2Vegova LjubljanaNataša Makarovič151015202080
srebrno7Tadej Tomažič2Vegova LjubljanaAljaž Vulčini171020141778
srebrno8Staš Horvat3Druga gimnazija MariborMitja Osojnik181611201277
srebrno9Blaž Košir4Gimnazija VičKlemen Bajec121415181675
srebrno10Kristjan Komloši2ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša19160201570
srebrno10Tadej Kraševec4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko18616102070
srebrno12Jan Zorko4ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina12181319769
srebrno13Dominik Foschini4SERŠ MariborSlavko Nekrep13190152067
srebrno14Luka Peršolja2Gimnazija VičKlemen Bajec14145171666
srebrno15Ana Meta Dolinar4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič13181119465
srebrno16David Panić4SŠTS ŠiškaBoris Ribaš51013171863
srebrno17Jaka Velkaverh2Gimnazija VičKlemen Bajec1681417762
srebrno18Iztok Bajcar3Gimnazija VičKlemen Bajec101013161261
srebrno19Nik Tomažič3SERŠ MariborVida Motaln5815191259
srebrno19Anja Laharnar2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek1891514359
srebrno19Ella Potisek2ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Klemen Bajec1918715059
srebrno22Alen Cigler2ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina15011171558
srebrno23Luka Gole4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko15013121555
srebrno24Nina Sangawa Hmeljak3Gimnazija VičKlemen Bajec15101315154
srebrno24Vili Perše3STŠ Koper-13101116454
srebrno26Gašper Irman4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik1801511953
srebrno26Andraž Bajec4ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko1751018353
srebrno26Lovro Lotrič9. OŠZRImentorji ZRI1417613353
srebrno26Anže Kocjančič3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko994141753
srebrno30Jure Dolar3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik167616651
srebrno30Luka Lah3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik1096101651
srebrno32Miha Krumpestar4SŠ DomžaleTadej Trinko3111152050
srebrno32Klemen Klopčič1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič158119750
srebrno32Nik Vodovnik9. OŠZRImentorji ZRI1671512050
srebrno35Mateja Žvegler4ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina619116749
srebrno36Nejc Cifer2Vegova LjubljanaNataša Makarovič164651546
srebrno36Jan Wulf3SERŠ MariborBranko Potisk125319746
srebrno38Žan Koren Kern4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek128751345
srebrno38Jure Brenčič Jazbec4SŠTS ŠiškaBoris Ribaš961216245
srebrno40Matic Dremelj9. OŠZRImentorji ZRI180515644
srebrno40Anej Batagelj1Gimnazija BežigradJurij Železnik1210148044
srebrno42Igor Zevnik2Vegova LjubljanaNataša Makarovič1001315442
srebrno42Luka Pavčnik3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik701710842
srebrno44Aljoša Vertot2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat1012016341
srebrno44Tevž Bajželj3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh158170141
srebrno44Klemen Šuštar3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek150152041
srebrno47Anže Goršek2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik131807038
srebrno47Tilen Juričan9. OŠZRImentorji ZRI185210338
srebrno47Tilen Anzeljc2Vegova LjubljanaNataša Makarovič171006538
srebrno47Andraž Šošterič1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan18947038
srebrno51Rok Hladin1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan55811837
52Alen Petek3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik160017033
52Norbert Velušček2ZRImentorji ZRI1030101033
52Matjaž Vuherer3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik200011233
52Matic Brovč5SŠTS ŠiškaPeter Krebelj1210011033
56Tomaž Bizjak3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina710051032
57Valentin Romih1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan21077430
58Timotej Gregorič4SŠTS ŠiškaMaruša Perič Vučko84010729
58Aleksander Grobelnik3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina163001029
60Jure Čufer4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko51076028
60Martin Belušič9. OŠZRImentorji ZRI71017328
62Matic Kovač9. OŠZRImentorji ZRI78012027
63Marko Vrečer3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina37051025
64Timotej Petrovčič4Gimnazija VičKlemen Bajec10518024
65Miha Govedič1Druga gimnazija MariborMirko Pešec90104023
65Sandi Pečečnik4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik70013323
65Domen Hribernik2ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina9815023
65Žan Hozjan4SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš12009223
65Žiga Zajc3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh130010023
70Žan Starašinič2ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko6319322
70Katja Schrader9. OŠZRImentorji ZRI02020022
70Enej Lah1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič10309022
70Matija Pilko2Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan71005022
74Tim Cesar Ažman5ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh32016021
74Samo Pungaršek Pritržnik3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik37010121
74Nik Jukič2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek70113021
74Matic Pristavnik Vrešnjak3SŠ DomžaleTadej Trinko12009021
78Nikola Brković1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič10603019
78Mitja Klajnšek9. OŠOŠ Ludvika Pliberška MariborSaša Silic00910019
80Luka Grošelj4SŠTS ŠiškaBoris Ribaš30015018
81Nikita Galuh Kapušin3ŠC Novo mesto, SEŠTGSimon Vovko30311017
81Eva Juvanc2ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Klemen Bajec14003017
83Domen Jurkovič1Gimnazija VičMarina Trost00113014
84Gašper Podbregar2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek5017013
84Tina Poštuvan3Gimnazija VičKlemen Bajec8500013
84Anja Rupnik1Gimnazija VičKlemen Bajec0314513
84Tilen Sapač2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat4009013
84Tim Novak3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh7204013
89Aljaž Frühvirt2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat10010011
89Noel Srimac Gajič1British International School of LjubljanaDemjan Vester3215011
89Mihael Černjak1Gimnazija Murska SobotaRomana Zver5114011
92Goran Časar2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat100809
93Martin Brandner1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik140308
93Amadeja Rek1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik500308
95Maj Andrejč4Gimnazija Murska SobotaRomana Zver000707
95Luka Pirš1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik200507
97Štefan Tot2SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš300205
97Aljaž Ugovšek2Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič000505
99Aljaž Marn9. OŠZRImentorji ZRI400004
100Jaka Zupanc1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik100203
101Aleks Rakuša2SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš100102
101Žan Mencigar4SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš200002
103Timotej Zadravec2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat100001
104Blaž Gomboši1Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič000000
104Tilen Jug1Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič000000

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Miha Zupan4Gimnazija Bežigrad-182013171987
2zlato2Matija Likar1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik201219191282
2zlato3Luka Pepelnjak4Gimnazija VičKlemen Bajec181312201881
3srebrno4Žan Žnidar3Gimnazija KranjZdenka Vrbinc201510201580
3srebrno4Aljaž Medič3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša201515151580
3srebrno4Miha Krajnc4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek20148182080
3srebrno7Aleksander Piciga3Gimnazija VičKlemen Bajec191411201276
srebrno8Miha Frangež4SERŠ MariborBranko Potisk20150182073
srebrno9Rok Štular2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič71512181971
srebrno10Miha Meglič3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša18124201670
srebrno10Maks Popovič3Vegova LjubljanaNataša Makarovič20128151570
srebrno12Miha Marinko4Gimnazija VičKlemen Bajec20171417068
srebrno13Luka Železnik4Druga gimnazija MariborMitja Osojnik10129201667
srebrno14Peter Kosem4Gimnazija VičKlemen Bajec20140141664
srebrno14Gregor Kržmanc3Gimnazija VičKlemen Bajec1915520564
srebrno16Lenart Arvo Kos3Vegova LjubljanaNataša Makarovič2015881061
srebrno16Jakob Kreft4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič1896181061
srebrno18Gregor Kovač3ZRImentorji ZRI18121210860
srebrno19Matic Conradi4Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan10910151559
srebrno20Filip Trplan1Gimnazija VičMarina Trost2010615657
srebrno20Job Petrovčič3Gimnazija VičKlemen Bajec2014810557
srebrno22Adrijan Mladenić Grobelnik1ZRImentorji ZRI1813851155
srebrno23Janez Koprivec3Gimnazija VičKlemen Bajec2015811256
24Vid Urh3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj1812815053
25Domen Ogorevc2Gimnazija Vič in ZRImentorji ZRI2011615052
26Blaž Čerenak1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1812132550
26David Ošlaj3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj1715315050
26Luka Skeledžija3Gimnazija VičKlemen Bajec2013017050
26Domen Kralj3Vegova LjubljanaNataša Makarovič1412712550
30Lucijan Semprimožnik4Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1712128049
31Mark David Longar2Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič1012812547
32Aleksandar Georgiev4Vegova LjubljanaNataša Makarovič10130121045
33Nejc Strelec4ŠC Ptuj, ERŠZoltan Sep1010531543
33Jan Hrastnik3Gimnazija VičKlemen Bajec512117843
35Domen Kastelic2ZRImentorji ZRI191571042
36Tilen Šket1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan912531241
36Matej Remc3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj1412105041
38Jonas Lasan4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša181513340
38Janez Ignacij Jereb2ZRImentorji ZRI7111012040
40Tjaž Eržen3Gimnazija KranjZdenka Vrbinc912612039
41Maj Fontana Korošec4SEŠG MariborMitja Osojnik188120038
42Luka Žibert4Gimnazija KranjZdenka Vrbinc1211130036
43Gregor Sevčnikar2ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković71319131
44Tadej Logar4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković141203029
45Grega Potočnik2ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković31555028
46Jan Konečnik3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik10000818

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Jakob Schrader2ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Marina Trost1003294100100426
1zlato2Benjamin Bajd1ZRImentorji ZRI97321007497400
2zlato3Matevž Miščič4Gimnazija VičKlemen Bajec1006577242
2zlato4Lan Sevčnikar2Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc100293477240
3srebrno5Tevž Lotrič3Gimnazija KranjZdenka Vrbinc10009717214
3srebrno6Bor Grošelj Simić4Gimnazija VičKlemen Bajec100353037202
srebrno7Jernej Jezeršek4Vegova LjubljanaMarko Kastelic978220199
srebrno8Jon Mikoš4Gimnazija VičKlemen Bajec97263437194
srebrno9Luka Horjak3Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan940790173
srebrno10Patrik Žnidaršič2Gimnazija VičKlemen Bajec100323010172
srebrno11Matija Kocbek3ZRI + Prva gimnazija v Celjumentorji ZRI in Luka Zlatečan10034134
srebrno12Lenart Bučar3Gimnazija BežigradGregor Anželj909270126
srebrno13Luka Lonec2Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc9797
14Andraž Pevcin4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik87087
15Lan Vukušič4Gimnazija TolminŠpela Čopi4132073
16Luka Toplak4Vegova LjubljanaNataša Makarovič4747
17Gašper Pistotnik4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik34034
18Miha Korenjak4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič815023
19Jan Vasiljević4Gimnazija TolminŠpela Čopi14014
20Urh Primožič4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj01010
21Daniel Blažič2Gimnazija VičKlemen Bajec00
21Gašper Čopi4Gimnazija TolminJernej Cvek000
21Lovro Drofenik2Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan000
21Matej Urbas4Gimnazija TolminJernej Cvek00
21Urban Mišmaš4Vegova LjubljanaNataša Makarovič000
21Gregor Žunič4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič000

Vrstni red šol

MestoŠolaTočke*
1Gimnazija Vič1177.8
2Vegova Ljubljana796.6
3Prva gimnazija v Celju627.2
4Druga gimnazija Maribor616.2
5Gimnazija Bežigrad586.4
6ŠC Kranj, Strokovna gimnazija450
7Gimnazija Kranj438.4
8STPŠ Trbovlje326
9SERŠ Maribor318
10Škofijska klasična gimnazija Ljubljana294
11ŠC Novo mesto, SEŠTG231
12Gimnazija Poljane221
13ŠC Velenje, ERŠ220
14ŠC Celje, SŠ za KER208
15ŠC Celje, Gimnazija Lava189.6
16ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola176
17SŠTS Šiška170
18ŠC Kranj, STŠ Kranj98
19SPTŠ Murska Sobota88
20ŠC Ptuj, ERŠ86
21SEŠG Maribor76
22SŠ Domžale71
23STŠ Koper54
24Gimnazija Tolmin52.2
25OŠ Ludvika Pliberška Maribor19
26Gimnazija Murska Sobota18
27British International School of Ljubljana11

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

MestoIme in priimekLetnikŠolaMentorTočke
1Niko Križnik3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič85
2Blaž Bernjak4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar78
3Tilen Kukec3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič70
4Žan Horvat4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar59
5Denis Prelog4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar57
6Domen Šoštarič3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič55
7David Goljat4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč50
8Jan Korže3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič48
9Matjaž Zadravec3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič45
10Timotej Medved3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič42
11Andrej Galun3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič5

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Je lesni prah nevaren Alen Marguč, Žiga Fermolšek, Lovro Marjanović Miran Voglar, Goran Sabolič OŠ Kajetana Koviča Poljčane 328
2 Belokranjska folklora Kaja Žunič, Klara Mihelič, Katarina Pavlakovič, Neža Barič, Neli Dražumerič, Vita Avguštinčič, Nuša Jankovič Katarina Pavlakovič OŠ Loka Črnomelj 308
3 Harry Potter odkriva kemijo Tinkara Šest, Neža Babič, Jaka Repe, Tim Markelj Andrejka Kramar OŠ Žirovnica 261
4 Mi plešemo Nika Urek, Nina Janžekovič Vida Lačen, Franc Vrbančič OŠ Olge Meglič 259
5 TEST Alja Horvat, Žana Kolednik, Hana Štalcer, Nika Murk Boštjan Rihtar OŠ Gorišnica 250
6 Escape school Ana Košič, Zana Kovačič, Zala Klančnik, Luka Perkovič, Jernej Rupnik, Lovro Marjanović, Luka Urban Kitek Miran Voglar in Saša Krajnc Bek OŠ Gustava Šiliha Laporje in OŠ Kajetana Koviča Poljčane 242
7 Zooju Dora Šandor, Živa Trunk, Katarina Bezjak, Anže Petek Boštjan Rihtar OŠ Gorišnica 234
8 Prva nagrada Lara Štajner, Dora Šandor, Maj Visenjak, Živa Trunk, Lana Lindič, Nia Bela Boštjan Rihtar OŠ Gorišnica 229
9 Gradovi kralja Matjaža Lena Lupša, Neja Obretan, Aleša Mrdavšič, Aljaž Kunc Nejc Gerdej OŠ Črna na Koroškem 190

Srednje šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Odpadla hrana Timotej Cvirn, Amadej Pavšič, Benjamin Poljanc, Vid Kregar, Amadej Avšič Helena Starc Grlj Škofijska klasična gimnnazija 358
2 Skovano v ognju Tim Ivančič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 286
3 Baliranje Timotej Medved Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 282
4 Bosnian girl Žiga Žabčič Franc Vrbančič, Nina Jeza Šolski center Ptuj 260
5 Brez predaje Aleks Bauman, Denis Vidovich, Timotej Kokot, Timi Pučko, Blaž Petek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 254
6 Kiblix portal Osebno (Personal) Žiga Fabčič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 246
7 Osebni trening nogometaša Matjaž Škrjanec, Andrej Lozinšek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 241
8 Sprehod po Ptuju Žiga Križanec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 227
9 Avtomat za kavo Marsel Kovačec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 226
10 Zdrav smoothie Rene Jančič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 219
11 Učna ura bobnanja Gregor Sajevec, Tomaž Pongračič, Jure Kovačič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 208
12 Oranje Timotej Medved Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 204
13 Dan glasbenika Jure Kovačič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 182
14 Tour de Ptuj Tomaž Pongračič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 173

Študentska skupina

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Manipulacija David Belina, Nik Lavrič, Jaka Dolinar, Blaž Sluga Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 360
2 Pot do strasti - les Miha Belcijan, Kaja Gorjup, Urša Strajnar, Klemen Smolar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 349
3 Od ideje do kreacije Matej Simčič, Borna Miljavac Purgar, Veronika Markona, Urh Brvar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 342
4 Izdelava kitar Matija Lepoša, Sebastian Škoič, Urška Gnidavec, Tomaž Šinko, Tomaž Meglič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 338
5 Lovec na kanjo Jan Rogelj, Nejc Hafner, Max Blažon, Gal Petermanec Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 323
5 Zgodba o uspehu Vito Pešič, Klemen Kržič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 323
7 Zabava Lana Horvat, Anže Lavrenčič, Lana Horvat, Andraž Pušnik Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 321
8 Sinhronizacija Nina Hribernik, Nika Maja Krek, Domen Nahtigal Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 319
9 Svetlobno onesnaženje Vid Šimenc, Blaž Lenček, Andraž Gabrovšek Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 318
10 Izdelava zvočnika Gal Petermanec, Dominik Leskovec Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 313
11 Jahanje je moje življenje Matija Ocepek, Erazem Jurković, Matija Ocepek, David Drenški, Tanit Bauman Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 306
12 Od prahu do gradu Timotej Pernat, Anže Tribušon, Aleks Smrekar, Janez Marn Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 304
13 Slovenska obala David Janušič, Megi Gale Bajželj Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 280

Offline naloga — Kolesarji

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Gregor Kikelj1FMF270
2Tim Poštuvan1FRI/FMF210
3Matija Bolko3FMFMatija Lokar192
4Miha Zupan4Gimnazija Bežigrad183
5Samo Kralj5FMF166
6Jakob Drusany3ERŠ Nova GoricaTomaž Mavri131
7Franci Obid1ŠC Nova Gorica, VSŠ89
8Vid Urh3Škofijska klasična gimnazijaHelena Starc Grlj85
9Bartolomej Kozorog3ŠC Nova GoricaTomaž Mavri85
10Andrej Golčer55
11Uroš Koritnik2FRI54
12Matija Kocbek3I. gimnazija v Celjumentorji ZRI in Luka Zlatečan36

[H kazalu.]