Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 13. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Vrstni red šol.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — Risanje s pravokotniki.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Job Petrovčič2Gimnazija VičMarina Trost201820142092
1zlato2Miha Zupan3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič201519191790
2zlato3Janez Koprivec2Gimnazija VičKlemen Bajec202016161688
2zlato4Miha Frangež3SERŠ MariborVida Motaln192017121987
3srebrno5Leon Samotorčan4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič191218201786
3srebrno6Matej Pevec3Vegova LjubljanaMarko Kastelic192016102085
3srebrno6Gregor Bučar3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko18192082085
srebrno8Rok Štular1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič202016121684
srebrno9Žan Žnidar2Gimnazija KranjZdenka Vrbinc202011122083
srebrno9Jan Zorko3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina202013102083
srebrno9Jonas Lasan3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša202014111883
srebrno12Aljaž Medič2ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša192019121282
srebrno12Luka Železnik3Druga gimnazija MariborMitja Osojnik182013191282
srebrno14Peter Kosem3Gimnazija VičKlemen Bajec201518101881
srebrno15Martin Prelog4ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh201716101780
srebrno16Rok Šerak4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek20201881278
srebrno16Luka Peršolja1Gimnazija VičKlemen Bajec191818111278
srebrno18Mateja Žvegler3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina18201620377
srebrno19Gašper Pistotnik3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik20181481676
srebrno20Luka Skeledžija2Gimnazija VičKlemen Bajec17201191875
srebrno21Gašper Irman3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik151516141474
srebrno22Jakob Ocepek2Gimnazija VičMarina Trost181912121273
srebrno23Luka Laharnar4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek19181671272
srebrno24Luka Gole3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko20518101871
srebrno24Andrej Sušnik4Vegova LjubljanaNataša Makarovič19191471271
srebrno24Aleš Erjavec3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda20151062071
srebrno27Jan Hribar3Vegova LjubljanaDarjan Toth19201551170
srebrno28Miha Meglič2ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša2020092069
srebrno28Staš Horvat2Druga gimnazija MariborMitja Osojnik18181612569
srebrno28Jernej Domajnko4Druga gimnazija MariborMitja Osojnik20201721069
srebrno28Filip Štamcar8ZRImentorji ZRI191510101569
srebrno28Aleksander Piciga2Gimnazija VičKlemen Bajec2018922069
srebrno28Luka Maček3Vegova LjubljanaMarko Kastelic1820815869
srebrno34Nik Tomažič2SERŠ MariborBranko Potisk19201261168
srebrno34Vid Kreča3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina19201311568
srebrno36Jaka Vrhovec5SŠ tehniških strok ŠiškaPeter Krebelj19181551067
srebrno36Blaž Košir3Gimnazija VičKlemen Bajec17161412867
srebrno36Lucijan Semprimožnik3Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan18151861067
srebrno39Urban Žiberna3Vegova LjubljanaDarjan Toth1851571964
srebrno39Tadej Kraševec4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko1718092064
srebrno39Klemen Napast4SERŠ MariborSlavko Nekrep13201821164
srebrno42Tadej Strah2Gimnazija VičKlemen Bajec1888111863
srebrno43Jaka Šivavec3Gimnazija Bežigrad, mednarodna šolaGregor Anželj18020121262
srebrno43Miha Marinko3Gimnazija VičKlemen Bajec1831620562
srebrno45Jan Hrastnik2Gimnazija VičKlemen Bajec1719126761
srebrno45Urh Robič2Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc18170111561
srebrno45Matic Koračin3ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko18101015861
srebrno45Frenk Dragar4Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1720106861
49Matevž Rom4ŠC Novo mesto, SEŠTGAlbert Zorko1715166559
49Andraž Pevcin3ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik2015181559
51Iztok Bajcar2Gimnazija VičKlemen Bajec52011111057
52Žan Koren Kern3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek102079955
53Matic Hrastelj4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek161768754
54Daniel Blažič1Gimnazija VičKlemen Bajec18121101253
54Jakob Salmič4ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh5201310553
54Juš Nirtič3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič5019191053
57Sandi Pečečnik3ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik180861850
58Jure Pustoslemšek4ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina1512150547
58Mark Mihelič1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič175128547
60Anže Vidmar2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek208215146
61Jan Alojz Gačnik4SERŠ MariborSlavko Nekrep19888245
62Marko Kovačič4SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šolaTadej Trinko1018100543
62Tadej Zorman5SŠ tehniških strok ŠiškaBoris Ribaš515381243
64Žan Ostrožnik4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek155143542
64Klemen Šuštar2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek181283142
66Benjamin Steiner5SŠ tehniških strok ŠiškaMaruša Perič Vučko161606139
66Leon Dolničar1ZRImentorji ZRI53718639
68Blaž Matija Samotorčan1Gimnazija VičKlemen Bajec551410337
69Matic Frol3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek551111335
70Pia Golob2Druga gimnazija MariborMitja Osojnik15856034
70Sara Veber4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič105910034
72Klemen Hercog4SERŠ MariborSlavko Nekrep65118232
72Igor Kepe4SERŠ MariborVida Motaln140621032
72Jani Suban4STŠ KoperAndrej Florjančič08160832
72Žiga Pirc3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek21929032
76Leon Macur5SŠ tehniških strok ŠiškaBoris Ribaš801031031
76Luka Kopše2Druga gimnazija MariborMitja Osojnik150103331
78Nik Jan Špruk2Gimnazija ŠiškaEdi Kuklec102000030
78Blaž Dominc3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič10807530
80Urban Plaskan4Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan11515628
80Žan Rogan4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar141002228
80Matija Pilko1Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan160012028
80Žan Jelen5SŠ tehniških strok ŠiškaBoris Ribaš110501228
84Luka Laharnar2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik51032323
85Luka Pavčnik2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik10052522
85Matej Volkar4SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šolaTadej Trinko100120022
87Dominik Petrovčič3ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šolaBarbara Pušnar110100021
87Nejc Kolmanko1Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič31800021
87Alen Plavec2SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat18030021
90Janez Sedeljšak2ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik3364420
91Jernej Žuraj3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina01800018
92Marko Rozman3ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh30011216
93Gašper Žnider5SŠ tehniških strok ŠiškaMaruša Perič Vučko5500515
94Vito Verdnik1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik13000013
95Erik Toplak4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar1010810
95Anja Kotnik2Gimnazija ŠiškaEdi Kuklec5040110
97Luka Gašperič3Druga gimnazija MariborMatija ? 201407
98Vid Kranjec1Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič300014
99Bojan Medič Marolt4SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šolaTadej Trinko000000

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Jakob Pogačnik Souvent2Gimnazija VičKlemen Bajec202017201996
2zlato2Matevž Miščič3Gimnazija VičKlemen Bajec201713201989
2zlato2Rok Strah4Vegova LjubljanaDarjan Toth202017122089
2zlato4Patrik Žnidaršič1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Klemen Bajec202015122087
3srebrno5Lenart Bučar2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič192017111885
3srebrno6Urban Mišmaš3Vegova LjubljanaNataša Makarovič18181791880
srebrno7Janez Ignacij Jereb1ZRImentorji ZRI202010121678
srebrno8Miha Pompe3ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Klemen Bajec181515111877
srebrno9Jakob Zmrzlikar4Gimnazija VičKlemen Bajec01917182074
srebrno10Jernej Jezeršek3Vegova LjubljanaNataša Makarovič201211121873
srebrno10Urh Primožič3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj18181217873
srebrno12Blaž Čerenak9OŠ GrižeAnita Mandelj20205121572
srebrno13Miha Krajnc3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek161411111870
srebrno14Tim Retelj3Vegova LjubljanaNataša Makarovič2016891669
srebrno15Tadej Petrič4Vegova LjubljanaDarjan Toth161410111667
srebrno16Luka Pepelnjak3Gimnazija VičKlemen Bajec17121291666
srebrno17Matic Conradi3Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan121510111664
srebrno17David Kraševec4Vegova LjubljanaMarko Kastelic2081062064
srebrno17Luka Dragar4Vegova LjubljanaMarko Kastelic1671382064
srebrno20Tadej Logar3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković2073112061
srebrno20Lan Sevčnikar1Druga gimnazija MariborMirko Pešec17121241661
srebrno20Jon Mikoš3Gimnazija VičKlemen Bajec20120101961
23Marko Čmrlec3Gimnazija Bežigrad, mednarodna šolaGregor Anželj12141261660
24Jaša Žnidar4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša1416169459
25Adrijan Rogan4Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič2055121658
25Gregor Kržmanc2Gimnazija VičKlemen Bajec8139121658
27Gregor Kovač2ZRI + Vegova Ljubljanamentorji ZRI in Nataša Makarovič20103121257
27Veno Lan Banovšek4Vegova LjubljanaMarko Kastelic2012491257
27Kevin Šarlah4ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina1318711857
30David Grabnar4Vegova LjubljanaNataša Makarovič1612109855
30Žiga Deutschbauer4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik19104101255
32Samo Debeljak3Gimnazija VičKlemen Bajec1519001650
33Žan Bajuk4Gimnazija VičKlemen Bajec0155111849
34Domen Vilar4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša1001281747
35Vladimir Smrkolj2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič182591246
35Luka Toplak3Vegova LjubljanaNataša Makarovič1020412046
37Aleksander Georgiev3Vegova LjubljanaNataša Makarovič1712410043
38Gašper Zgonec3Vegova LjubljanaNataša Makarovič108411437
39Domen Kastelic1ZRImentorji ZRI161006032
39Miha Breznik4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković82311832
41Blaž Novak4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković171000027
42Maj Andrejč2Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič70712026
43Nejc Benkovič4Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič0068014
44Antonio Žibert4ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaZdravko Pavleković060107

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Urban Duh4Druga gimnazija MariborMitja Osojnik10025608080345
1zlato2Gregor Kikelj4ZRI + ŠC Novo mesto, SEŠTGmentorji ZRI in Albert Zorko10035605090335
2zlato3Tim Poštuvan4ZRImentorji ZRI1006010020280
2zlato4Jakob Schrader1ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Marina Trost700406080250
3srebrno5Blaž Zupančič4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj010080180
3srebrno6Aljaž Kolar4ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša601002080170
srebrno7Tevž Lotrič2ZRImentorji ZRI603510040145
srebrno8Luka Jevšenak4ŠC Velenje, GimnazijaMiran Zevnik6080140
9Bor Grošelj Simić3ZRI + Gimnazija Vičmentorji ZRI in Klemen Bajec100020120
10Luka Govedič4Druga gimnazija MariborMitja Osojnik2080100
10Marko Hostnik4Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič02080100
12Adrian Mladenić Grobelnik1ZRImentorji ZRI00108090
13Matija Kocbek2Prva gimnazija v CeljuLuka Zlatečan060060
14Domen Ramšak4ŠC Velenje, ERŠMiran Zevnik2020
14Tobija Ličen3ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šolaBarbara Pušnar101020
16Gregor Brantuša4Druga gimnazija MariborMitja Osojnik000
16Yon Ploj2ZRImentorji ZRI0

Vrstni red šol

MestoŠolaTočke*
1Gimnazija Vič1105
2Vegova Ljubljana779
3Druga gimnazija Maribor643
4Gimnazija Bežigrad, Gimnazija635
5ŠC Kranj, Strokovna gimnazija548
6ŠC Novo mesto, SEŠTG492
7STPŠ Trbovlje399
8ŠC Celje, SŠ za KER389
9Prva gimnazija v Celju348
10Škofijska klasična gimnazija Ljubljana315
11ŠC Velenje, ERŠ291
12SERŠ Maribor264
13ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola240
14Gimnazija Murska Sobota221
15Gimnazija Bežigrad, Mednarodna šola182
16SŠ tehniških strok Šiška180
17ŠC Kranj, STŠ Kranj149
18OŠ Griže144
19ŠC Celje, Gimnazija Lava135
20ŠC Velenje, Gimnazija84
21Gimnazija Kranj83
22SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola65
23SPTŠ Murska Sobota59
24Gimnazija Šiška40
25Gimnazija Poljane34
26ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola33
27STŠ Koper32
28ŠC Ptuj, ERŠ30

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

MestoIme in priimekLetnikŠolaMentorTočke
1Andraž Čeh4ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič92
2Žan Horvat3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar90
3Jani Kačič3ŠC Nova Gorica, ERŠEdi Medvešček83
4Timotej Manfreda3ŠC Nova Gorica, ERŠEdi Medvešček75
5Loris Štrosar Grmek3ŠC Nova Gorica, ERŠEdi Medvešček69
6Peter Timotej Avsec4Vegova LjubljanaNataša Makarovič65
7Boštjan Mokrin3ŠC Nova Gorica, ERŠEdi Medvešček60
8Jaka Metelko3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda58
9Žiga Povhe3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda55
10Mitja Barbo3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda50
10Marko Plaznik3ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šolaGorazd Geč50
12Damijan Radoš3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda46
13Aleksandar Gadzhov3ŠC Nova Gorica, ERŠEdi Medvešček45
14Tilen Matko3ŠC Novo mesto, SEŠTGDanijela Erenda40
14Žan Hozjan3SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat40

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Kaj pa ti nosiš? Lara Repe, Nika Valentar, Tjaša Dolar Andrejka Kramar OŠ Žirovnica 301
2 Načrtovanje trikotnikov Kaja Žunič, Vita Avguštinčič, Klara Mihelič, Neža Barič, Neli Dražumerič, Nuša Jankovič Katarina Pavlakovič OŠ Loka Črnomelj 273
3 Naše kure Zala Ferenc Aleš Ferenc 204

Srednje šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Predstavitev strojne šole Ptuj Jan Breznar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 328
2 Izdelava svetlobnih efektov Viktorija Savič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 312
3 Čiščenje izpušne cevi Nejc Slana Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 297
4 Zavod 404 Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 296
5 Kobilarna Lipica Anja Strelec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 295
6 Podiranje dreves Rok, Bizjak, Dejan Topalovec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 278
7 Prikaz proizvodnje Luka Nežmah Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 275
8 Kamin Žiga Tilli Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 272
9 Beg Tomi Milošič, Žiga Jakomini Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 249
10 Plavajoče roke Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 246
11 Prelepo, da bi bilo resnično Domen Fridauer, Denis Kmetec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 238
12 Predstavitev strelstva v Kidričevem Žan Gojkošek, Patrik Kovačec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 230
13 Priprava zajtrka Nejc Štrucl Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 228
14 Moj dom Blaž Lorbek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 227
14 Prikaz napredka spretnosti v igri Osu Pascal Zelenik Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 221
16 Sprehod Gvido Kovačič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 219
17 Praznina Jure Bračko Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 217
17 Zajtrk Matija Zagoršek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 215
19 Frodo Kaja Siebenreich Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 209
20 Priprava makaronov z mesno omako Matic Krajnčič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 204
21 Predstavitev Ptuja Žan Žagar, Tim Mešič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 196
22 Air soft Urban Tomanič, Jan Tomanič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 190
23 Oblak Aljaž Čučko Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 189
24 Lepote narave Žiga Žabčič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 185
25 Kratek premor Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 184

Študentska skupina

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 112 David Lah Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 368
2 Puškar Kopitar Jan Šuštar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 337
3 Restavratorstvo Sebastjan Pust Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 336
4 Radioamaterstvo Luka Ilinčič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 323
5 Zgodba o kvačkanih lutkah Christopher Agnič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 317
6 Ko jo začutiš: življenjska zgodba Jožeta Škorjanca Gal Ancelj Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 316
7 Virtuozinja Andraž Žun Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 313
8 Helena Simon Marolt Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 310
8 V višave Matjaž Kljun Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 310
10 Ohranjanje tradicije: usnjarska delavnica Jan Dermota Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 299
11 Kaj te žene Matic Pirc Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 291
11 Behind the scenes Blaž Bednjički Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 291
13 Modno kreiranje Jan Kralj Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 289
14 Motokros dilema Nejc Mavsar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 277
15 Dokumentarni film o kolumbijskem baristu Blaž Godina Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 274
16 Kinooperater Žiga Grilc Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 263
17 Ali je kaj trden most? Katja Krecenbaher Mernik, Lučka Višnar, Tjaša Kos, Martin Fras Igor Pesek Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Univerza v Mariboru 258

Offline naloga — Risanje s pravokotniki

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Aleksej Jurca1FNT, Univ. v Novi Gorici300
2Franci Obid2ŠC Nova Gorica, SPLŠ282
3Uroš Koritnik1FRI206
4Gregor Kikelj4ŠC Novo mesto, SEŠTG195
5Loris Štrosar Grmek4ŠC Nova Gorica132
6Dean Cerin3FAMNIT131

[H kazalu.]