Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Rezultati 12. tekmovanja ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Tekmovanje v izdelavi spletnih aplikacij.
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Offline naloga — Najkrajši skupni nadniz.
Podrobni rezultati za 3. skupino.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Jernej Leskovšek4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek202017201895
1zlato2Gregor Kržmanc1Gimnazija VičKlemen Bajec181818202094
2zlato3Jon Mikoš2Gimnazija VičKlemen Bajec201516201586
2zlato4Lenart Bučar1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič161717201585
3srebrno5Kevin Šarlah3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina122017201382
3srebrno5Miha Krajnc2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek191218171682
srebrno7Žiga Deutschbauer3ERŠ VelenjeMiran Zevnik71915202081
srebrno8Jernej Grlj3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj15182020780
srebrno8Patrik ŽnidaršičZRImentorji ZRI101817201580
srebrno10Gregor Gabrovšek4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj201710201279
srebrno10Uroš Šmajdek4ŠC Novo mestoAlbert Zorko20179181579
srebrno12Jakob Salmič3ŠC Kranj, STŠ KranjAleš Hvasti, Miha Baloh72018201378
srebrno12Job Petrovčič1Gimnazija VičKlemen Bajec20217201978
srebrno12Luka Pepelnjak2Gimnazija VičKlemen Bajec181019201178
srebrno12Matevž Miščič2Gimnazija VičKlemen Bajec201214201278
srebrno16Luka Laharnar3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek19716201577
srebrno17Luka Dragar3Vegova LjubljanaMarko Kastelic131518171376
srebrno17Miha Zupan2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič121115201876
srebrno19Jaka Smrekar2Gimnazija VičKlemen Bajec101810201775
srebrno19Domen Slemenšek4I. gimnazija v Celju-12818181975
srebrno19Iztok Bajcar1Gimnazija VičKlemen Bajec151010202075
srebrno19David Žele4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik161212161975
srebrno23Andraž Pevcin2ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik201510181174
srebrno24Matija Kotrle4STŠ KoperAndrej Florjančič121815181073
srebrno25Veno Lan Banovšek3Vegova LjubljanaMarko Kastelic121712191272
srebrno26Filip ŠtamcarZRImentorji ZRI11181319970
srebrno26Martin Prelog3ŠC Kranj, STŠ KranjAleš Hvasti, Miha Baloh121215201170
srebrno26Matic Conradi2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan71820151070
srebrno26Luka Železnik2Druga gimnazija MariborMitja Osojnik1681820870
srebrno30Domen Kržmanc3Gimnazija VičKlemen Bajec15220201168
srebrno30Jure Pustoslemšek3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina2085201568
srebrno32Tim Retelj2Vegova LjubljanaDarjan Toth20816131067
srebrno33Gregor Gajič1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič5181718866
srebrno33Boštjan Planko3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina101411201166
srebrno33Jan Hribar2Vegova LjubljanaDarjan Toth9188171466
srebrno33Matic Hrastelj4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek11128201566
srebrno37Leon Samotorčan3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič1812620965
srebrno37Vladimir Smrkolj1Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič15151619065
srebrno37Gregor Brantuša3Druga gimnazija MariborMitja Osojnik01718201065
srebrno37Franc Klavž4ERŠ VelenjeMiran Zevnik12016201765
srebrno41Rok Šerak3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek91210171664
srebrno41David Kraševec3Vegova LjubljanaMarko Kastelic15712201064
srebrno41Domen Ramšak3ERŠ VelenjeMiran Zevnik1616816864
srebrno41Jaka Metelko2ŠC Novo mestoSimon Vovko71017161464
srebrno45Žan Rogan3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar171010141263
srebrno45Jani Kaukler4SERŠ MariborVida Motaln16161016563
srebrno47Gregor Rakef2Gimnazija JeseniceMarko Kikelj8816201062
srebrno48Jaša Žnidar3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGregor Strniša1566201461
srebrno49Domen OgorevcZRImentorji ZRI8310192060
srebrno49Maj Zirkelbach4ŠC Novo mestoAlbert Zorko2012914560
srebrno51Gregor Rant4ŠC Kranj, STŠ KranjMiha Baloh131412101059
srebrno51Miha Frangež2SERŠ MariborBranko Potisk1098201259
srebrno51Andraž Sivec3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc1518710959
srebrno51Domen Vilar3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša12101712859
srebrno51Jon Selič4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik1651517659
srebrno51Nejc Ačkun4STPŠ TrbovljeUroš Ocepek1471020859
57Aleš Kolar3SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar2817171458
57Žan Bajuk3Gimnazija VičKlemen Bajec2001020858
59Lucian Semprimožnik2I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1213518957
59Gašper Irman2ERŠ VelenjeMiran Zevnik15101018457
61David Ošlaj1Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc1281020454
61Boris Pirečnik3ERŠ VelenjeMiran Zevnik200917854
63Andreja Kernc4ŠC Novo mestoAlbert Zorko147816853
63Urban Matko4SŠ DomžaleTadej Trinko714918553
63Boštjan Mokrin3ŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri21415121053
63Aleksandar Georgiev2Vegova LjubljanaNataša Makarovič14101181053
63Jakob Kreft2Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič1541717053
63Jan Hrastnik1Gimnazija VičKlemen Bajec126720853
63Matjaž Ciglič4Gimnazija VičKlemen Bajec082018753
70Blaž Košir2Gimnazija VičKlemen Bajec5101519.5352.5
71Nejc Šuklje2ŠC Novo mestoAlbert Zorko1587101252
71Matej Zečiri2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek369201452
71Tilen Ravnak4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik5610201152
74Janez Koprivec1Gimnazija VičKlemen Bajec1201420551
75Kristijan Petrič1ZRImentorji ZRI1321515550
75Matevž Rom3ŠC Novo mestoAlbert Zorko107818750
77David Grah4SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar501520949
78Aleksander Piciga1Gimnazija VičKlemen Bajec0311201448
78Samo Debeljak2Gimnazija VičKlemen Bajec521420748
78Žan Koren Kern2STPŠ TrbovljeUroš Ocepek388171248
81Aljaž Žel3Druga gimnazija MariborMitja Osojnik158951047
81Matic Jeseničnik3ERŠ VelenjeMiran Zevnik761618047
83Luka Tovornik1Gimnazija VičKlemen Bajec1811161046
84Tomaž Hrovat3ŠC Novo mestoSimon Vovko168120945
84Juš Mirtič2Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič858121245
84Igor Kepe3SERŠ MariborVida Motaln206190045
84Gašper Žajdela4Škofijska klasična gimnazija LjubljanaHelena Starc Grlj1212541245
88Luka Četina4ŠC Celje, Gimnazija LavaKarmen Kotnik2012120044
88Simon Sambolec2ŠC Ptuj, ERŠZoltan Sep501120844
90Blaž Bogar2SPTŠ Murska SobotaDominik Letnar200320043
90Andraž Žnidar4Gimnazija KranjZdenka Vrbinc805201043
90Aljoša Kalacanović2Gimnazija VičKlemen Bajec134137643
90Sebastjan Tkavc4I. gimnazija v CeljuBranko Bezgovšek1281111143
94Jani Suban3STŠ KoperAndrej Florjančič161880042
94Miha Komatar4SŠ DomžaleTadej Trinko081216642
96Jan Lupše1Gimnazija JeseniceMarko Kikelj82719541
97Luka Vrečar3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc51582838
98Žan Hozjan2SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš1212101136
99Timotej Petrovčič2Gimnazija VičKlemen Bajec825101035
100Andraž Adamič1Druga gimnazija MariborMitja Žalik121273034
100Lucija Tomc1Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc58710434
100Rebeka Backer4STŠ KoperAndrej Florjančič110514434
100Oskar Vavtar2Gimnazija Poljane + ZRIJanez Malovrh50818334
104Frenk Dragar3I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan701014031
105Miha Gošte3STPŠ TrbovljeUroš Ocepek16333530
106Pia Golob1Druga gimnazija MariborMitja Osojnik13850329
107Matija Legat3Gimnazija JeseniceMarko Kikelj30910628
107Anže Mihevc4Gimnazija ŠentvidNastja Lasič12682028
109Žan Mencigar2SPTŠ Murska SobotaIgor Kutoš25106225
110Luka Skeledžija1Gimnazija VičKlemen Bajec120100022
111Jure Tič4Gimnazija VičKlemen Bajec20115321
112Anamarija Hauptman1Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc2027213
113Klemen Ledinek Grm3ŠC Celje, SŠ za KERDušan Fugina0055010
114Urška Eržen2Zavod sv. Frančiška Saleškega, Gimnazija ŽelimljeBenjamin Tomažič502108

Druga skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Žiga Patačko Koderman4Gimnazija VičKlemen Bajec52020181982
2zlato2Luka Jevšenak3Gimnazija VelenjeMiran Zevnik151017122074
2zlato3Marko Kužner4SERŠ MariborSlavko Nekrep151916121072
3zlato4Vid Drobnič4Gimnazija VičKlemen Bajec10182020068
3srebrno5Aljaž Kolar3ŠC Kranj, Strokovna gimnazijaGašper Strniša51218201065
3srebrno6Martin Dagarin3Vegova LjubljanaNataša Makarovič15141816164
srebrno7Jakob Pogačnik Souvent1Gimnazija VičKlemen Bajec15131816062
srebrno7Žiga Klemenčič4Vegova LjubljanaNataša Makarovič1018209562
srebrno9David Murko4ŠC Ptuj, ERŠZoltan Sep13151814161
srebrno10Rok Strah3Vegova LjubljanaDarjan Toth5201812560
srebrno10Tine Žnidaršič4Vegova LjubljanaNataša Makarovič1591818060
srebrno12Marko Hostnik3Gimnazija BežigradAndrej Šuštaršič1512198559
srebrno13Gašper Golob3Vegova LjubljanaDarjan Toth1551910857
srebrno14Matija Kocbek1I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan10102016056
srebrno15Urh Robič1Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatej Tomc01014121854
16Žan Bizjak4Vegova LjubljanaNataša Makarovič1516190353
16Aljaž Zakošek4I. gimnazija v CeljuLuka Zlatečan1514177053
18David Grabnar3Vegova LjubljanaNataša Makarovič1251811551
19Jan Vasiljević2Gimnazija TolminJernej Cvek0161717050
20Maj Fontana Korošec2Srednja ekonomska šola MariborMitja Osojnik0201613049
21Miha Pompe2ZRI in Gimnazija Vičmentorji ZRI, Klemen Bajec1551512047
22Lan Vukušič2Gimnazija TolminJernej Cvek1513135046
23Gašper Čopi2Gimnazija TolminJernej Cvek124177040
24Gregor Kovač1ZRImentorji ZRI151065036
25David Rozman3ZRImentorji ZRI1510100035
26Jakob Zmrzlikar3Gimnazija VičKlemen Bajec05178232
27Blaž Novak3ŠC Ravne, Srednja šola RavneZdravko Pavlekovič121043029
28Mark Valentin Vovk4Gimnazija PoljaneBoštjan Žnidaršič56151027
29Mihael Berčič3Gimnazija BežigradJurij Železnik010510025
30Miha Breznik3ŠC Ravne, Srednja šola RavneZdravko Pavlekovič8382021
31Antonio Žibert3ŠC Ravne, Srednja šola RavneZdravko Pavlekovič01050015
32Denis Krajnc4ŠC Ravne, Srednja šola RavneGorazd Geč015006
33Klemen Herman3ŠC Ravne, Srednja šola RavneZdravko Pavlekovič000000

Tretja skupina

NagradaPriznanjeMestoImeLetnikŠolaMentorTočke po nalogahTočke
skupaj
12345
1zlato1Žiga Željko4Gimnazija Bežigrad in ZRImentorji ZRI10087905757391
1zlato2Urban Duh3Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc100949450338
2zlato3Tim Poštuvan3ZRImentorji ZRI1005097247
3srebrno4Mitja Žalik4Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc97115730195
3srebrno5Gregor Kikelj4ŠC Novo mestoAlbert Zorko100221071194
3srebrno6Mihail Denkovski4Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc9721050168
srebrno7Matej Marinko4Gimnazija VičKlemen Bajec9772730161
srebrno8Blaž Zupančič3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatevž Poljanc100600160
srebrno9Luka Govedič3Druga gimnazija MariborAleksander Kelenc940410135
srebrno10Jakob SchraderZRImentorji ZRI1000100
11Bor Grošelj Simić2ZRIKlemen Bajec9494
12Martin Peterlin4Vegova Ljubljana in ZRINataša Makarovič3472768
13Tevž Lotrič1ZRImentorji ZRI177103064
14Miha Mitič3Gimnazija KranjZdenka Vrbinc1818
15Matic Rašl4ŠC Ptuj, ERŠZoltan Sep1010
16Adrian Mladenić GrobelnikZRImentorji ZRI11
17Urh Primožič2Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatevž Poljanc000
17Peter Berkopec3Škofijska klasična gimnazija LjubljanaMatevž Poljanc0
17Jaka Mele1ZRImentorji ZRI0
17Jon Kuhar3Gimnazija KranjZdenka Vrbinc00

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

MestoIme in priimekLetnikŠolaMentorTočke
1Niki Bizjak4TŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri100
2Uroš Koritnik4TŠC Nova Gorica, ERŠBostjan Vouk90
3Tadej Šinko4SPTŠ Murska SobotaSimon Horvat82
4Marko Žele4TŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri60
5Andrija Kuzmanov3Gimnazija VičKlemen Bajec58
6Erik Petek3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič50
7Maj Andrejč2Gimnazija Murska SobotaRomana Vogrinčič45
8Andrej Volkar4SŠ DomžaleTadej Trinko41
9Domen Mlakar3ŠC Ptuj, ERŠFranc Vrbančič37
10Andraž Filej4TŠC Nova Gorica, ERŠTomaž Mavri25
11Klemen Žerjav3ŠC Ravne, SŠ RavneGorazd Geč5

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Odbojka Blaž Grabnar, Ian Lokovšek, Neža Noč, Helena Tolar, Julija Ferjan, Julija Bergelj Andrejka Kramar Osnovna šola Žirovnica 301
2 Računalnik Luka Likar, Kaja Katarina Golob, Ajdin Avdić, Anže Prašnikar Aleš Prapertnik OŠ Ivana Skvarče, Zagorje ob Savi 262
3 Koki Zala in Tinka Ferenc Aleš Ferenc OŠ Kašelj, Ljubljana 247
4 Matematika in piškoti Naj Kajdiž, Vid Požek Andrejka Kramar, Barbara Cankar OŠ Žirovnica 221

Srednje šole in fakultete

MestoNaslovAvtorjiMentorjiŠolaTočke
1 Umetnost zvočnega oblikovanja Jovan Batas Miha Zakrajšek IAM 340
2 Korajža v roki Matej Lozar Miha Zakrajšek IAM 329
3 Marja Jure Klavora Miha Zakrajšek IAM 327
4 High-line Anže Klarič Miha Zakrajšek IAM 324
5 Kilc Katrin Berginc Miha Zakrajšek IAM 315
6 Ujet v svojem telesu Špela Šertl Miha Zakrajšek IAM 298
7 Dog as a lifestyle Jaka Zorman Miha Zakrajšek IAM 294
8 Neznani svet Nejc Ileršič Miha Zakrajšek IAM 280
9 Mysterious grad Kamen Aljaž Salkič Miha Zakrajšek IAM 279
10 Marcos Tavares Uroš Kokol Miha Zakrajšek IAM 272
11 Propali umetnik Denis Kukavica Miha Zakrajšek IAM 269
12 Tomaž Humar Anže Šestovič Miha Zakrajšek IAM 264
13 Brezžični audio sprejemnik Anej Gabrovec Herega, Gomzi Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 261
14 Wood work Matic Bunderla Miha Zakrajšek IAM 260
14 To build or not to build Nejc Gostinčar Miha Zakrajšek IAM 260
16 Telo na meji mogočega Nejc Venek Miha Zakrajšek IAM 258
17 Grafični oblikovalec Alex Novikov Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 255
17 Mala šola nogometa Keinih Deivih, Rakovec Andraž, Mlakar Žan Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 255
19 Uredništvo pričesk Jaka Dornig Miha Zakrajšek IAM 247
20 Kuhanje z Majo Sara Rutar Miha Zakrajšek IAM 245
21 Jaka, rekreativni igralec tenisa Blaž Gobec Miha Zakrajšek IAM 237
22 Slovenj Gradec — mesto slikarjev Hanna Hlastan, Lea Čevnik Janja Razgoršek Gimnazija Slovenj Gradec 234
23 Dan v življenju dijaka Niko Klemenčič, Tadej Ozmec Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 223
24 Peka pice Peršuh Blaž, Luka Čeh Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 197
25 Predstavitev božičnega drevesa Adrian Lorenčič Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 178
26 Predstavitev avtomobila Žaš Belšak, Jan Feguš Franc Vrbančič Elektro in računalniška šola Ptuj 174

Offline naloga — Najkrajši skupni nadniz

MestoImeLetnikŠolaMentorTočke
1Uroš Koritnik4ŠC Nova GoricaBoštjan Vouk, Tomaž Mavri486
2Bor Grošelj Simić2Gimnazija VičKlemen Bajec444
3Franci Obid1ŠC Nova Gorica414
4Tomaž Martinčič1FRI383
5Gregor Kikelj3SEŠTGAlbert Zorko333
6Andrej Golčer286
7Blaž Zupančič3Škofijska klasična gimnazijaMatevž Poljanc277
8Martin Prelog3ŠC Kranj, SŠ za elektrotehniko in računalništvoAleš Hvasti148
9Amon Stopinšek2FRI78
10Nejc Šuklje3SEŠTGAlbert Zorko60
11Matevž Rom3SEŠTGAlbert Zorko10
12Žan Pust1SEŠTG1

[H kazalu.]