Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

Nagrajenci na 11. tekmovanju ACM v znanju računalništva

Kazalo:
Prva, druga, tretja skupina.
Volilna območja (offline naloga).
Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov.
Tekmovanje v spletnih aplikacijah.
Rezultati vseh tekmovalcev.

Kdor opazi kakšno napako, naj mi piše.

Prva skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
I1 tablični računalnik Acer Iconia One 10 Tomaž Martinčič,
STPŠ Trbovlje
I1 tablični računalnik Acer Iconia One 10 Matej Bevec,
Gimnazija Bežigrad
I2 3 TB zunanji disk Gregor Kikelj,
ŠC Novo mesto, SEŠTG
I2 3 TB zunanji disk Aljaž Kolar,
ŠC Kranj, Strokovna gimnazija
I3 2 TB zunanji disk Timi Korda Mlakar,
SERŠ Maribor
I3 2 TB zunanji disk Bor Grošelj Simić,
Gimnazija Vič in ZRI
I3 miška Razer DeathAdder Chroma Martin Dagarin,
Vegova Ljubljana
I3 miška Razer DeathAdder Chroma Rok Strah,
Vegova Ljubljana
I3 miška Razer DeathAdder Chroma Luka Jevšenak,
Gimnazija Velenje

Druga skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
II1 tablični računalnik Acer Iconia One 10
Raspberry Pi 3 model B
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Žiga Vene,
Gimnazija Krško
II1 tablični računalnik Lark Evolution x2
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Mitja Žalik,
II. gimnazija Maribor
II2 2 TB zunanji disk
S. Dasgupta et al.: Algorithms
Matej Marinko,
Gimnazija Vič
II2 2 TB zunanji disk Marko Rus,
Škofijska klasična gimnazija Ljubljana
II3 miška Razer DeathAdder Chroma David Popović,
Gimnazija Bežigrad
II3 miška Razer DeathAdder Chroma Urban Duh,
II. gimnazija Maribor

Tretja skupina

SkupinaNagradaOpisNagrajenec
III1 tablični računalnik Acer Iconia One 10
Raspberry Pi 3 model B
Halim: Competitive Programming 3
Mihail Denkovski,
II. gimnazija Maribor
III1 tablični računalnik Lark Evolution x2
Raspberry Pi 3 model B
Halim: Competitive Programming 3
Aleksej Jurca,
Gimnazija Bežigrad
III2 2 TB zunanji disk
Halim: Competitive Programming 3
Žiga Željko,
Gimnazija Bežigrad in ZRI
III2 2 TB zunanji disk Tim Poštuvan,
ZRI
III3 64 GB USB ključ Rok Krumpak,
ŠC Celje, Gimnazija Lava
III3 64 GB USB ključ Martin Peterlin,
Vegova Ljubljana in ZRI

Offline naloga — volilna območja

MestoOpisNagrajenec
2 Raspberry Pi 3 model B Matjaž Leonardis,
U. v Oxfordu
3 Raspberry Pi 3 model B Žan Ninin,
ŠC Nova Gorica

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

Osnovne šole

MestoOpisNagrajenec
1 darilni bon v vrednosti 150€ za nakup foto video opreme po izbiri Ana Čop, Anja Dolar, Vida Leskovar, Karin Pazlar,
OŠ Žirovnica

Srednje šole in fakultete

MestoOpisNagrajenec
1 darilni bon v vrednosti 150€ za nakup foto video opreme po izbiri Marcel Jereb, Jakob Kapele, Erik Benkič,
IAM

Tekmovanje v spletnih aplikacijah

MestoOpisNagrajenec
1 2 TB zunanji disk, 16 GB micro USB Jan Harej,
ŠC Nova Gorica
2 1 TB zunanji disk WD elements, 16 GB micro USB Matjaž Rupnik,
ŠC Nova Gorica
3 1 TB zunanji disk WD elements, 16 GB micro USB Nejc Stopar,
ŠC Nova Gorica

[H kazalu.]